STS
fot. ESL/Carlton Beener

Nowi Evil Geniuses w komplecie. RUSH ostatnim elementem składu

Kadrowa rewolucja w szeregach Evil Geniuses oficjalnie dobiegła końca. Amerykańska organizacja zaprezentowała dziś trzeci i jednocześnie ostatni styczniowy nabytek. I, co ciekawe, ponownie postawiła ona na mistrza świata z 2018 roku – tym razem mowa tutaj o Willu „⁠RUSHU⁠” Wierzbie.

Koniec przebudowy w Evil Geniuses

RUSH był częścią składu Cloud9, który na początku 2018 roku sięgnął po triumf w ELEAGUE Major Boston. Co ciekawe, w zespole tym znajdowali się również Jake „Stewie2K” Yip oraz Timothy „autimatic” Ta, z którymi 27-latek spotka się teraz ponownie. Wszystko dlatego, że po wspomnianym sukcesie drogi amerykańskiego tria rozeszły się, a każdy z graczy poszedł w swoją stronę. Wierzba na ten przykład we wrześniu 2019 roku związał się z Complexity Gaming, gdzie grał przez kolejne dwa lata. W tym czasie jego ekipa miewała lepsze chwile i nawet osiągnęła pewne sukcesy, ale nigdy na stałe nie zadomowiła się w światowej czołówce.

Sam RUSH również daleki był od optymalnej formy, którą zachwycał jeszcze w mistrzowskim sezonie C9. Tak więc dla niego angaż w Evil Geniuses będzie szansą, by odbudować własne nazwisko. Zresztą na dobrą sprawę wszyscy członkowie EG będą mieć podobne aspiracje, bo przecież Stewie2K też obniżył loty, a autimatic całkowicie zniknął ze sceny CS:GO, fundując sobie roczny romans z VALORANTEM. Z kolei Vincent „⁠Brehze⁠” Cayonte i Tsvetelin „⁠CeRq⁠” Dimitrov byli członkami ekipy Złych Geniuszy z 2021 roku, której wyniki pozostawiały naprawdę wiele do życzenia. Tak więc organizacja stworzyła drużynę, w której tak naprawdę każdy będzie miał coś do udowodnienia.

Skład Evil Geniuses prezentuje się następująco:

Vincent „⁠Brehze⁠” Cayonte
Tsvetelin „⁠CeRq⁠” Dimitrov
Jake „Stewie2K” Yip
Timothy „autimatic” Ta
Will „⁠RUSH⁠” Wierzba
Damien „maLeK” Marcel (trener)
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
SZPERO, Wisła All iN! Games Kraków

Z kim zmierzy się Wisła? Poznaliśmy grupy ESL Challenger League Season 40

Nowa nazwa, nowy format To dość spora zmiana, bo w ostatnich latach na zapleczu ESL Pro League regularnie rywalizowało kilku przedstawicieli naszej s...