STS
fot. ESL/Adam Łakomy

Nadal bez większych zaskoczeń. Łotrzyki triumfują nad Cinkrofem w LEC

Za nami pierwszy pojedynek polsko-polski w ramach piątej kolejki League of Legends European Championship. Jakub „Cinkrof” Rokicki i jego Team BDS stanął naprzeciwko Rogue, które w swoich szeregach posiada Adriana „Trymbiego” Trybusa. Łotrzyki po raz kolejny udowadniają, że strata dwóch wyśmienitych graczy nie skreśla ich z rywalizacji o najwyższe lokaty.

Team BDS Team BDS 0:1 Rogue
Adam
Graves
Odoamne
Jayce
Cinkrof
Lee Sin
Malrang
Trundle
NUCLEARINT
Akali
Larssen
Ryze
xMatty
Jinx
Comp
Lucian
LIMIT
Leona
Trymbi
Nami

Sam wybór duetu w postaci Luciana oraz Nami zwiastował nam, gdzie zobaczymy sporo agresji. Spotkanie zainaugurował Kim „Malrang” Geun-seong, który w pojedynkę ukatrupił ognistego smoka. W tym samym czasie Cinkrof próbował zapolować na przeciwnego midlanera, lecz bezskutecznie. Pomimo braku zabójstw, różnica w funduszach wynosiła tysiąc złota na korzyść Łotrzyków. Pięknym solowym zabójstwem Andrei „Odoamne” Pascu sprawił, że deficyt BDS wzrósł aż do dwóch tysięcy.

Chwilę później wreszcie zaczęło iskrzyć na dolnej alei – po ganku wykreowanym przez Malranga do grobu został posłany Dino „LIMIT” Tot. W odwecie pojawił się Rokicki, który korzystając z Błysku, zgładził przeciwnego wspierającego. W 15. minucie znów mogliśmy obserwować batalię, kiedy to po pięknej fali wodnej kolejną śmierć zaliczył strzelec spod bandery BDS. Po kilku zwyciężonych walkach drużynowych deficyt między dwoma organizacjami osiągnął pięć tysięcy sztuk złota. W 24. minucie Łotrzyki zaserwowały oponentom spektakl śmierci – bez żadnych strat w szeregach Trymbi i spółka udali się na Nashora, który przy asyście chemtechowej duszy zapewnił im prostą drogę po Nexus przeciwnika.

Kolejne spotkanie to batalia pomiędzy piastującym pierwsze miejsce Fnatic a Misfits Gaming, które z meczu na mecz pokazuje coraz ostrzejsze pazury. Czy ekipa z Polakiem w składzie zdoła dopisać kolejny punkt przy swojej nazwie, a tym samym zagwarantować gorzki smak porażki pomarańczowo-czarnym? Tego i wielu innych dowiecie się oglądając renomowane spotkania z polskim komentarzem na kanałach Polsat Games w telewizji, na Twitchu oraz w serwisie YouTube, a także na oficjalnej transmisji na LoL Esports. Po więcej informacji dotyczących tej odsłony LEC zapraszamy do naszej relacji tekstowej:

LEC

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Caps, Perkz

LEC: Byli koledzy z drużyny przeciwko sobie. caPs zmierzy się z Perkzem na koniec dnia

Pora rozstrzygnąć remis Na start dzisiejszych potyczek naprzeciw siebie staną reprezentanci SK Gaming oraz EXCEL ESPORT. Obydwie drużyny na ten momen...