STS
fot. G2 Esports

MOLSI vs paTiTek w meczu o ostatnie miejsce na VCT Challengers EMEA

Drugie i jednocześnie ostatnie zamknięte eliminacje do turnieju Challengers EMEA w ramach cyklu VALORANT Champions Tour 2022 dobiegają powoli końca. Wczoraj po awans sięgnęło co prawda G2 Esports, ale wciąż niejasna pozostaje kwestia tego, kto sięgnie po drugi bilet na zawody.

EXCEL ESPORTS vs
(17:00, BO5)
LDN UTD

O ten powalczy dwóch naszych rodaków. Po jednej stronie barykady stanie Patryk „paTiTek” Fabrowski, który na co dzień reprezentuje barwy EXCEL ESPORTS. Polak i jego koledzy do pewnego momentu radzili sobie naprawdę dobrze i już w pierwszym meczu głośno zamanifestowali swoje ambicje, ogrywając Rebels Gaming. Potem było jeszcze lepiej, bo podopieczni brytyjskiej organizacji rozprawili się również z faworytami z Teamu Vitality, których rozgromili zarówno na Fracture, jak i na Split. Przeszkodą nie do przejścia okazało się dopiero wspomniane we wstępie G2, które w finale górnej drabinki pokonało EXCEL 3:1 i tym samym zgarnęło drużynie paTiTka awans sprzed nosa.

Ale nic straconego, bo dziś Fabrowski i spółka staną do gry o Challengers EMEA ponownie, tym razem w drabince przegranych. Tam na EXCEL czekać będzie LDN UTD, czyli zespół Michała „MOLSIEGO” Łąckiego. 24-latek i jego partnerzy słabo zaczęli swoją przygodę z turniejem eliminacyjnym, uznając wyższość Vitality w stosunku 0:2. Ale były to tylko złe miłego początki, bo potem LDN nie przegrało już ani razu. A przecież na drodze graczy Tommaso „joYnta” Gavioliego stawały kolejno Rebels, TENSTAR oraz ponownie Vitality! I każda z tych drużyn ostatecznie okazywała się słabsza od MOLSIEGO i spółki. Czy ponownie będzie i tym razem? Z pewnością paTiTek zrobi wszystko, by tak się nie stało.

Spotkanie pomiędzy EXCEL ESPORTS a LDN UTD rozpocznie się o godzinie 17:00 i rozegrane zostanie w systemie BO5. Obejrzeć je wraz z angielskim komentarzem obejrzeć będzie można pod tym adresem.

Tagi: , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ungentium rusza po ćwierćfinał Malta Vibes Knockout Series 5

Ungentium vs (16:00, BO3) K23 W minionych dniach podopieczni Macieja "Luza" Bugaja okazali się lepsi zarówno od GMT Esports, jak i...