STS

Skład VALORANTA Evil Geniuses ponownie w komplecie

Ostatnie dni płyną nam pod znakiem licznych doniesień ze sceny VALORANTA. Kolejne organizacje kompletują swoje składy przed rozpoczęciem zmagań w ramach kolejnej odsłony VALORANT Champions Tour i nie inaczej jest w przypadku Evil Geniuses.

Trzech odeszło, trzech przyszło

Pierwszy rok obecności Złych Geniuszy w grze Riot Games miał dość nietypowy przebieg. Formacja poświęconą VALORANTOWI dywizję otworzyła w styczniu 2021, angażując wówczas skład złożony z trzech mężczyzn oraz dwóch kobiet. Była to rzecz raczej rzadko spotykana i finalnie nie przyniosła oczekiwanych rezultatów, wobec czego już latem zaczęły się zmiany. Ale i te nie pozwoliły EG zaistnieć w cyklu VCT, wobec czego na początku roku pożegnano aż trzech członków zespołu. Wówczas poza drużyną znaleźli się Brandon „BRANTED” Ballard, Nolan „Temperature” Pepper oraz rywalizujący w przeszłości na scenie CS:GO Daniel „roca” Gustaferri.

Teraz zaś poznaliśmy następców wspomnianej trójki. Najbardziej rozpoznawalnym z nich jest Diondre „YaBoiDre” Bond, który pierwsze esportowe kroki stawiał jako zawodnik PUBG. W VALORANCIE 21-latek obecny jest zaś od połowy 2020 roku, a w swoim CV ma współpracę z takimi organizacjami, jak 100 Thieves, beastcoast oraz Luminosity Gaming, z którym pożegnał się dwa tygodnie temu. Bez stałego zatrudnienia pozostawał dotychczas także Jeffrey „Reformed” Lu – nastoletni Kanadyjczyk jeszcze w listopadzie opuścił szeregi YFP Gaming. Z kolei Alexander „jawgemo” Mor ostatnie trzy miesiące spędził w T1, aczkolwiek tylko w akademii tej formacji.

W tej sytuacji skład Evil Geniuses prezentuje się następująco:

Mike „pho” Panza
Kelden „Boostio” Pupello
Jeffrey „Reformed” Lu
Alexander „jawgemo” Mor
Diondre „YaBoiDre” Bond
Christine „potter” Chi (trener)
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Mikyx, G2 Esports, Worlds 2020

Mikyx przegrywa pierwszy mecz po powrocie. MAD z kolejnym punktem w LEC

EXCEL Esports 0:1 MAD Lions Finn Gwen Armut Akali Markoon Xin Zhao Elyoya Lee Sin Nukeduck Veigar...