STS
fot. PGL

PACT i MAD Lions po drugie zwycięstwo w Pinnacle Winter Series

Wtorek stać będzie pod znakiem drugiej odsłony Pinnacle Winter Series, a także ligowych rozgrywek ESEA. To właśnie tam bowiem polscy gracze CS:GO toczyć dziś będą kolejne boje o cenne zwycięstwa, które będą mogły przybliżyć ich do założonych uprzednio celów.

Jedni walczą o kolejne zwycięstwo, inni o uniknięcie kolejnej porażki

Już o 9 rano na serwerze pojawi się Ungentium. Podopieczni Macieja „Luza” Bugaja nadal czekają na pierwszą wygraną w bieżącej edycji Pinnacle Winter Series i jeżeli nie chcą wyczerpać limitu błędów, to dziś muszą po nią sięgnąć. Przeszkodzić spróbuje im w tym AVANGAR, które dopiero co dokonało pewnych modyfikacji w swoim składzie, angażując w ramach testów dwóch młodych graczy. Postawić kolejny krok na drodze do głównego turnieju mogą natomiast MAD DOG’S PACT oraz MAD Lions. Triumfatorzy Polskiej Ligi Esportowej podejmą reprezentantów sceny CIS, czyli 1WIN, podczas gdy Michał „MICHU” Müller i spółka mierzyć się będą z Czechami z ENTERPRISE esports, których kojarzyć możemy chociażby z ubiegłorocznego V4 Future Sports Festival.

Sporo ciekawych rzeczy w ligach ESEA

Jeżeli zaś chodzi o rozgrywki ESEA, to w dywizji Advanced zaprezentuje się nam wspomniane już wcześniej Ungentium. Fioletowi mają już na swoim koncie jedno zwycięstwo i teraz postarają się o kolejne. A okazją ku temu będzie spotkanie z czesko-słowacką formacją Dynamo Eclot. Na niższym poziomie rozgrywkowym, tj. w ESEA Main, zobaczymy natomiast Glitchtech Esports i SKILLSTARS.pro. Ten pierwszy zespół wygrał tylko jedno z trzech dotychczasowych spotkań i przy okazji starcia z SHN Espor spróbuje poprawić swój bilans. Jeżeli zaś chodzi o Kacpra „Ricziego Maszynkę” Benca i jego kolegów to oni mimo rozegrania dwóch meczów pozostają na razie niepokonani i z Water Gaming będą mogli przedłużyć swoją passę. Aż dwa starcia w dywizji Intermediate stoczy natomiast Lodis by Illumianr, którego rywalami będą Garaza i UNRAVEL.

Harmonogram dzisiejszych meczów Polaków w CS:GO:

8 lutego
09:00 Ungentium vs AVANGAR BO3 transmisja
15:00 MAD Lions vs ENTERPRISE esports BO3 transmisja
17:00 Ungentium vs Dynamo Eclot BO1 transmisja
18:00 MAD DOG’S PACT vs 1WIN BO3 transmisja
20:00 Glitchtech Esports vs SHN Espor BO1
20:00 SKILLSTARS.pro vs Water Gaming BO1
20:00 Lodis by Illumianr vs Garaza BO1
22:00 Lodis by Illumianr vs UNRAVEL BO1
Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
SZPERO Wisła Kraków Ranking CS:GO

Ranking polskich drużyn CS:GO by Cybersport.pl – 7 lutego 2022

1  1. Wisła All iN! Games Kraków 5231 pkt SZPERO – jedqr – Goofy – Sobol – snatchie – Loord (t) 1  2. MOUZ NXT 4107 pk...