STS
12.4 buffy i nerfy – Amumu/Zeri
Wykorzystano grafiki należące do Riot Games

Kolejne nerfy Zeri, buffy dla m.in. Amumu i Nami. Co Riot zmieni w patchu 12.4?

Czwarty patch w tym roku powoli zmierza na League of Legends. Aktualizacja 12.4 zaplanowana jest na środę 16 lutego, ale już teraz wiemy, jakich zmian w jej ramach możemy się spodziewać w grze. Tym razem będzie się ona koncentrować w znaczącym stopniu wyłącznie na bohaterach (z drobnym wyjątkiem). Modyfikacji doczeka się łącznie osiemnaście postaci – jedenaście z nich zostanie wzmocnionych, natomiast na siedmioro czempionów czekają nerfy.

Bohaterowie

Na liście buffów znaleźli się między innymi Amumu oraz Nami, którym jeszcze w poprzednim patchu ujęto nieco siły. Ba, w przypadku drugiej z wymienionych postaci Riot Games zdecydowało się usunąć dokładnie te osłabienia, które nałożyło w zeszłej łatce, tak więc Błogosławieństwo Władczyni Przypływów (E) będzie zadawało więcej obrażeń. W kwestii pozostałych bohaterów nie wiadomo jeszcze dokładnie, czego możemy się spodziewać. Wiadomo jednak, że raz jeszcze na listę osłabień trafiła Zeri, czyli najnowsza postać w grze. W jej przypadku będą to kolejne już nerfy z rzędu – w patchu 12.3 osłabiono między innymi jej prędkość ruchu oraz obrażenia ataku podstawowego.

Tak prezentuje się kompletna lista postaci do zmian w patchu 12.3:

Wzmocnienia Osłabienia
Aatrox Blitzcrank
Amumu Dr. Mundo
Ashe Master Yi
Illaoi Nunu i Willump
Kalista Qiyana
Lucian Veigar
Nami Zeri
Neeko
Rumble
Sett
Xayah

Inne zmiany

Tu zazwyczaj było miejsce dla pozostałych zaplanowanych modyfikacji w grze… ale na chwilę obecną nie wiadomo zupełnie, jakich dokładnie zmian w tej materii możemy się spodziewać. Jeśli chodzi o runy albo żywioły smoków, te najprawdopodobniej nie zostaną zmienione wcale, w kwestii przedmiotów z kolei pojawiła się tylko wzmianka o poprawkach w jednym z itemów przeznaczonych dla wspierających wykorzystywanym na solo liniach. O jaki dokładnie przedmiot chodzi – tego być może dowiemy się dziś wieczorem, bo prawdopodobnie wtedy poznamy więcej szczegółów dotyczących patcha 12.4. Na koniec przypominamy, że są to tylko wstępne plany i w porównaniu z tym, co pojawi się w ostatecznym opisie patcha może jeszcze dość do zmian.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Lucker

AGO ROGUE i ESCA powalczą o fotel lidera. Przed nami ważne spotkania w Ultralidze

Trzy starcia na przystawkę Na start dostaniemy mecz pomiędzy Gentlemen's Gaming oraz devils.one. Sytuacja tych ekip jest w tym momencie identyczna. J...