STS
fot. M1 Gaming

M1 już bez Eden, ale za to z nowym składem

Po tym, jak w niemiłych okolicznościach zakończyła się współpraca z Eden Esports, M1 Gaming powraca! Co więcej, organizacja Karola „Karolka” Dąbrowskiego zaangażowała nowy skład CS:GO.

Byli gracze SKILLSTARS.pro znaleźli nowy dom

W tym wypadku M1 sięgnęło po zawodników, którzy jeszcze do niedawna reprezentowali barwy SKILLSTARS.pro i ostatnio znajdowali się na 20. miejscu w Rankingu Cybersportu. W ekipie znalazł więc m.in. Kacper „Riczi Maszynka” Benc, czyli były reprezentant m.in. Teamu Gaminate oraz AVEZ Esport. Poza nim drużynę współtworzą także znani z występów w niżej notowanych rodzimych formacjach Mateusz „MonsteR” Mnich, Daniel „Lipton” Paul, Mateusz „M4ttii” Grabowski oraz Piotr „Frontsiderr” Moś.

Po zeszłorocznej współpracy z Eden zdecydowaliśmy się z Karolem, że ponownie rozpoczniemy działania jako osobna organizacja, która istniała już przed fuzją. Przez ostatnie tygodnie szukaliśmy odpowiedniego składu, który przede wszystkim pomoże M1 Gaming w utrzymaniu się w Dywizji Mistrzowskiej PLE. […] Ostateczny wybór padł na stosunkową młodą ekipę, którą mogliście oglądać jeszcze do niedawna pod szyldem SKILLSTARS.pro. Chłopaki mają już spory bagaż doświadczeń z turniejów online jak i offline, co z pewnością przyda się w rywalizacji w topowych, polskich rozgrywkach. Wierzymy, że nasza współpraca będzie owocna i uda nam się osiągnąć postawione cele. Z naszej strony zapewniam, że chłopaki otrzymają wszelkie potrzebne wsparcie, aby móc prawidłowo się rozwijać i ponownie wnieść M1 Gaming na topowe miejsca w rankingach – przyznał menadżer M1, Michał „Hyczka” Hyczkiewicz.

Skład M1 Gaming prezentuje się następująco:

Mateusz „MonsteR” Mnich
Daniel „Lipton” Paul
Kacper „Riczi Maszynka” Benc
Mateusz „M4ttii” Grabowski
Piotr „Frontsiderr” Moś
Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Shlatan, Misfits Gaming, LEC

Niesamowity comeback Misfits w LEC. Króliki wyrywają zwycięstwo z rąk G2

G2 Esports 0:1 Misfits Gaming Broken Blade Tryndamere HiRiT Gwen Jankos Viego Shlatan Xin Zhao ca...