Starcie dwóch międzynarodowych składów

Co raczej nie dziwi, faworytem nadchodzącego pojedynku będą popularni Samuraje. A przynajmniej z takiego założenia można wyjść, gdy spojrzy się na ofertę przygotowaną przez ekspertów rodzimego bukmachera, STS. Kurs na zwycięstwo G2 wynosi w tym wypadku 1,64, podczas gdy wygraną FaZe wyceniono na 2,26. Niemniej warto pamiętać, że reprezentanci amerykańskiej organizacji ostatnimi czasy musieli wspomagać się pełniącym rolę zmiennika Justinem "jks-em" Savage'em, co miało związek z problemami natury covidowej. Intrygujący jest więc fakt, że mimo nich gracze FC dotarli aż do wielkiego finału, co tylko dowodzi ich ogromnej determinacji. W tej sytuacji co po niektórzy mogą rozważyć większe ryzyko i zagrać na FaZe z handicapem -2,5. Wówczas ekipa Roberta "RobbaNa" Dahlströma będzie mogła pomóc nam w pomnożeniu naszego wkładu o 5,62.


Pełną ofertę STS-u można sprawdzić po naciśnięciu na poniższy baner:


Pojedynek indywidualności

Niedzielny mecz będzie też okazją, by z uwagą śledzić poczynania esportowych gladiatorów myszki i klawiatury. Tyczy się to szczególnie Robina "ropza" Koola oraz Ilyi "m0NESY'EGO" Osipova, czyli dwóch graczy z Europy Wschodniej. Obaj oni dopiero co dołączyli do swoich drużyn, odpowiednio FaZe i G2, a mimo to szybko stali się ich znaczącymi postaciami. Widać to też w Katowicach i trudno przewidzieć, który z nich wypadnie dziś lepiej. Za każde 100 zł postawione na to, że więcej fragów zanotuje Estończyk, zyskamy 184 zł i, co ciekawe, dokładnie taki sam zysk zanotujemy, jeżeli to Rosjanin będzie fragować częściej. Sporo zależeć będzie też od największej gwiazdy Samurajów, Nikoli "NiKo" Kovača. Bośniak nigdy jeszcze nie wygrał IEM-a w Katowicach i będzie musiał włożyć sporo sił w to, by w końcu mu się to udało. Zdobyte przez niego eliminacje będą więc szalenie istotne, ale ile uda mu się ich zgarnąć? Jeżeli na którejś z trzech pierwszych map dobije on do co najmniej 21 zabójstw, my będziemy mogli pomnożyć nasz wkład o 1,72.


Wielki finał pomiędzy G2 Esports a FaZe Clanem wraz z polskim komentarzem obejrzeć będzie można w ESL.TV Polska. Po więcej informacji na temat turnieju CS:GO w ramach Intel Extreme Masters Katowice 2022 zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

Artykuł sponsorowany