STS
Czypsy Ultraliga Iron Wolves
fot. Iron Wolves

Iron Wolves wiceliderem Ultraligi! Goskilla wraca na tarczy

Drugi dzisiejszy mecz w Ultralidze rozgrywał się pomiędzy Iron Wolves oraz Goskilla. Dla Wilków było to starcie, które miało zadecydować o tym, którą lokatę zajmie ta formacja. Ostatecznie ekipa polskiego wspierającego zdolała zwyciężyć i utrzymać fotel wicelidera.

Goskilla 0:1 Iron Wolves
VeyLot
Graves
Kakan
Gnar
Sh4dowUs
Gwen
Souli
Hecarim
Silas
Sylas
Saulius
Akali
Baybror
Tristana
Yashiro
Jinx
ILevi
Leona
Czypsy
Braum

Pierwsza krew padła już w trzeciej minucie, po tym jak Besmir „iLevi” Jakupi wyłapał wspierającego Wilków i zapewnił swojemu strzlcowi eliminację. Po chwili Elias „Kakan” Edlund wysłał rywala do fontanny po walce jeden na jednego. Akcja znowu przeniosła się na dół, kiedy to ofiarą inicjacji Leony padł Eimantas „Yashiro” Šniukas. I zaraz potem znowu mieliśmy odpowiedź w innej części mapy. Midlaner Iron Wolves ograł swojego przeciwnika i posłał go do piachu.

Pomijając kiepską sytuację na bocie, wszystko szło po myśli Wilków. Saulius „Saulius” Lukošius złapał kolejne zabójstwo w pojedynku z wrogiem, Paris „Souli” Sitzoukis wspomógł swojego toplanera. Mimo tego Goskilla potrafiła znaleźć całkiem przyzwoite odpowiedzi, a iLevi był niezwykle efektywny operując Leoną. Dzięki temu Wolves nie zdołało wyjść na ekonomiczną przewagę w meczu.

Zaskakująca walka

Nagle sytuacja odwróciła się o sto osiemdziesiąt stopni. W 21. minucie doszło do kluczowej walki, w której Wilkom udało się nie tylko wygrać i przejąć smoka. Teamfight zakończył się śmiercią pięciu reprezentantów szwajcarskiej organizacji. Kacper „Czypsy” Zaparucha i spółka zwrócili się w stronę fioletowego potwora i nagle mieli aż osiem tysięcy sztuk więcej od rywala. Chwilę później zapukali już do bazy wroga i wysadzili Nexus niebieskiej ekipy.

Już za chwilę . Transmisja w języku polskim będzie dostępna na kanałach Polsat Games w serwisie TwitchYouTube oraz w telewizji. Angielskojęzyczna transmisja będzie natomiast na drugim kanale Polsat Games w serwisie Twitch. Po więcej informacji dotyczących siódmego sezonu zapraszamy do naszej relacji tekstowej:

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
gentlemen's Gaming Ultraliga badlyyga

Dżentelmeni wciąż w grze! GG pokonuje Forsaken w Ultralidze

Gentlemen’s Gaming 1:0 Forsaken Grzybek Urgot sheru Malphite Badlyyga Volibear Jaunatis Lee Sin A...