STS
fot. Kinguin/Jeremi Śpiewak

MINISE definitywnie opuszcza PACT

Jacek „MINISE” Jeziak od ponad dwóch lat związany był z MAD DOG’S PACT. Dziś jednak doświadczony snajper, który od kilku tygodni znajdował się na ławce rezerwowych, oficjalnie został wolnym zawodnikiem, gdyż umowa wiążąca go z organizacją przestała obowiązywać.

Koniec ponad dwuletniej przygody

Dziś kończy się moja ponad dwuletnia przygoda z PACT – ogłosił 28-latek. – Dziękuje wszystkim, z którymi miałem okazję współpracować, a głównie chłopakom, z którymi grałem. Mogliśmy zrobić dużo wiecej, ale nie brakowało też perturbacji. Mam nadzieję, że niedługo zobaczymy się na serwerze. W najbliższym czasie czas na refleksje i przemyślenie tego, co chciałbym dalej robić. Czuję, że jeszcze chciałbym pograć, ale zobaczymy co przyniesie przyszłość. Aktualnie planuję regularnie streamować, także zapraszam na Twitcha! Jeśli ktoś jest zainteresowany jakąkolwiek współpracą, odsyłam na maile: [email protected] oraz [email protected] – dodał.

Jeziak w przeszłości związany był m.in. z PRIDE, Teamem Kinguin, Gamers2 oraz ESC Gaming, pod którego banderą zagrał na Majorze w 2013 roku. Zawodnikiem PACTU był od stycznia 2020 roku, zastępując wówczas Szymona „Crityourface’a” Plutę. Z formacją tą dwukrotnie sięgał po triumf w Polskiej Lidze Esportowej, dokładając do tego również pierwsze miejsce w Esport Tour Pro Winter 2020 oraz występy na poziomie ESEA Premier. Jeszcze w lutym mogliśmy go oglądać również podczas lanowej inauguracji ESL Mistrzostw Polski, ale krótko po niej MINISE wylądował na ławce rezerwowych, ustępując w składzie miejsca Adrianowi „SAYNOWI” Łączyńskiemu.

Skład MAD DOG’S PACT prezentuje się następująco:

Dawid „lunAtic” Cieślak
Bartosz „bnox” Niebisz
Paweł „reatz” Jańczak
Adrian „SAYN” Łączyński
Mateusz „TOAO” Zawistowski
Vincent „VinS” Jozefiak (trener)
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
SZPERO Wisła Games IEM Katowice 2022

Koniec walki o EPL Conference. Wisła odpada z play-offów ESL Challenger League

Wisła Games 1 : 2 HEET Dust2 15:19 Overpass 16:12 Nuke 17:19 A nic tego nie zapowiadało, bo to nasi rodacy lepiej weszli w p...