STS
noise Illuminar Gaming ESL Mistrzostwa Polski 2022
fot. Illuminar Gaming

GameAgents oficjalnie w komplecie. Zespół zaprezentował dwóch nowych graczy

Czekaliśmy, czekaliśmy, aż się w końcu doczekaliśmy. Zespół GameAgents w końcu oficjalnie przedstawił dwóch nowych członków załogi, którzy zastąpili poprzednich zawodników formacji. Od dziś w barwach serbskiej organizacji występować będą Filip „noise” Sobierski oraz Nikodem „majster” Gulmantowicz.

Nowe nabytki uczestników ESL MP

Niespełna miesiąc temu drużyna poinformowała, że rozstała się z dwoma jej przedstawicielami, którymi byli Filip „AxEcHo” Czajka oraz Kacper „Miseraaa” Parakowski. Od tego momentu zespół zaczął testować różnych graczy, aby ostatecznie wybrać nową dwójkę, uzupełniającą braki kadrowe. Podczas tego okresu przez GA przewinęło się kilku strzelców, wspomagających ekipę w wielu rozgrywkach. Ostatnimi czasy jednak najczęściej pod szyldem Agentów grali noise i Majster. Ci najwidoczniej najlepiej zaprezentowali się w trakcie testów, co poskutkowało zatrzymaniem ich na stałe.

Majster do niedawna był jeszcze członkiem akademii Anonymo. noise’a z kolei mieliśmy okazję poznać podczas inauguracyjnej lanowej kolejki ESL Mistrzostw Polski, który na ostatnią chwilę zastąpił niedysponowanego Wiktora „mynia” Kruka z Illuminar Gaming. Obaj zawodnicy będą mogli już niebawem zaprezentować swoje umiejętności w ramach wiosennej edycji zmagań i to jako prawowici członkowie jednej z uczestniczących organizacji. Przypomnijmy, że dotychczas beniaminek rywalizacji radził sobie naprawdę dobrze, plasując się na trzeciej lokacie grupy B. Drużyna swój pierwszy mecz w jej nowej odsłonie rozegra przeciwko HONORIS już w przyszły poniedziałek.

Aktualny skład GameAgents prezentuje się następująco:

Kamil „Klameczka” Mętel
Wojciech „bajmi” Strzelczyk
Alan „Flayy-” Krupa
Filip „noise” Sobierski
Nikodem „Majster” Gulmantowicz
Szymon „Nodsury” Kościelniak (trener)
Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ranking polskich drużyn CS:GO by Cybersport.pl – 18 kwietnia 2022

– 1. Wisła All iN! Games Kraków 6789 pkt SZPERO – jedqr – Goofy – Sobol – snatchie – Loord (t) 1  2. x-kom AGO 6701 pk...