STS
fot. RixGG

Mickebwoy w nowym składzie Movistar Riders?

Skład VALORANTA, który Movistar Riders powołali do życia na początku 2022 roku, nie okazał się specjalnie udanym eksperymentem. Dość powiedzieć, że obecnie, chociaż minęły niespełna cztery miesiące, w organizacji pozostał zaledwie jeden zawodnik.

Mickebwoy w nowym zespole?

Mowa tutaj o pochodzącym z Danii Victorze „kpZECIE” Steengaardzie. W minionych tygodniach swoją współpracę z hiszpańską formacją zakończyli natomiast kolejno Conor „conor” McCool, Hristiyan „Extreme” Trifonov, René „Rias” Pitrun oraz Alejandro „RAYZZ” Montaner Roig. To oznaczało, że Riders muszą poszukać aż czterech nowych nabytków, nic więc dziwnego, że w ostatnim czasie pojawiło się w związku z tym sporo plotek. Już kilka dni temu mówiło się, że na treningach MR pojawili się związany wcześniej z TENSTAR Tramaine „stanley” Stanley oraz David „Fizzy” Figueiredo, były zawodnik Teamu BDS. Ale na tym nie koniec, bo z kolejną dawką informacji przychodzi Jakub „frs” Czapran z serwisu THESPIKE.GG.

Według źródeł, do której dotarł polski dziennikarz, kolejnymi wzmocnieniami Movistar Riders mają zostać Bence „Szimpli” Soós oraz Mikołaj „Mickebwoy” Chojnacki. Węgier pierwszy etap VALORANT Regional Leagues East: Surge spędził jako gracz Gamerland, ale jemu i jego kolegom nie udało się utrzymać we wspomnianych rozgrywkach, gdyż polegli w barażach. Z kolei Mickebwoy do niedawna był klubowym kolegą Fizzy’ego w BDS, wraz z którym sięgnął po wicemistrzostwo VLR France: Revolution. Co warte wspomnienia, jeżeli Chojnacki faktycznie dołączy do MR, to stanie się czwartym Polakiem przywdziewającym barwy tejże organizacji w VALORANCIE. Wcześniej pod tą banderą grali już Maks „kamyk” Rychlewski, Jakub „Ayke” Smoczyński oraz Dawid „Filu” Czarnecki.

Jeżeli powyższe informacje potwierdzą się, skład Movistar Riders będzie prezentować się następująco:

Victor „kpZET” Steengaard
Tramaine „stanley” Stanley
David „Fizzy” Figueiredo
Bence „Szimpli” Soós
Mikołaj „Mickebwoy” Chojnacki
Lucas „LRojo” Rojo (trener)
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
oskarish Anonymo Esports RMR 2022

Polsko-polski bój o Majora! Anonymo zmierzy się z ENCE w 4. rundzie RMR

Siedmiu Polaków w meczu o awans A wszystko dlatego, że w czwartej rundzie grupowych zmagań w ramach Regional Major Rankings 2022 Anonymo Esports oraz...