STS
fot. BeChampions/Maciej Kołek

Rodzima kolonia w Teamie Queso powiększa się. Katu i xuss dołączają do UNFAKE’A

Niedawne plotki znalazły swoje potwierdzenie, a Team Queso postanowił oficjalnie powiększyć polską kolonię w swojej dywizji VALORANTA. W efekcie barw hiszpańskiej organizacji bronić będzie już nie jeden, a aż trzech naszych rodaków!

Polskie trio w hiszpańskiej organizacji

Pod skrzydła Queso trafili bowiem bezrobotni ostatnio Tselmeg „xuss” Tsolmon oraz Kacper „Katu” Twórz. Co ciekawe, ten pierwszy miał już w przeszłości okazję występować pod banderą formacji z Półwyspu Iberyjskiego, a jego klubowym kolegą był wówczas Bartosz „UNFAKE” Bernacki, z którym teraz 18-latek spotka się ponownie. Przy okazji pierwszej wspólnej przygody wspomniany duet sięgnął nawet po triumf w PLE.GG VALORANT: Polish Circuit, ale potem jego drogi się rozeszły. UNFAKE pozostał w zespole, zaś xuss w styczniu tego roku zasilił szeregi Anonymo Mentos, z którym wygrał VALORANT Regional Leagues East: Surge. Z kolei Katu w przeszłości reprezentował MAD DOG’S PACT oraz AWARIĘ – z tą drugą ekipą zajął drugie miejsce w pierwszym etapie VRL.

Wraz z przyjściem obu Polaków organizacja oficjalnie pożegnała dwóch Brytyjczyków, tj. Fletchera „Leare’a” Brigdena-Knighta oraz Tylera „Foxie’ego” Lowtona. – Chciałbym podziękować organizacji za wspólnie spędzony czas. Ogromne podziękowania kieruję też do Yaby za to, że dał mi szansę. A chłopakom życzę powodzenia – przyznał Leare za pośrednictwem mediów społecznościowych. – Możliwość gry w barwach Queso była przyjemnością. Dziękuję wszystkim zaangażowanym w ten projekt. Będzie mi brakowało VLR Spain: Rising z uwagi na wspaniałych kibiców, graczy i casterów – stwierdził z kolei Foxie. Chociaż on, jeżeli wierzyć medialnym doniesieniom, już niedługo może zostać klubowym kolegą Patryka „paTiTka” Fabrowskiego w EXCEL ESPORTS.

Skład Teamu Queso prezentuje się następująco:

Bartosz „UNFAKE” Bernacki
Ian „k1zpawn” Rebelo
Kostas „tsack” Theodoropoulos
Tselmeg „xuss” Tsolmon
Kacper „Katu” Twórz
Kirian „Yaba” Martínez (trener)
Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Team Sampi

GuardiaN⁠ jeszcze nie kończy. Słowak ponownie na rodzimej scenie CS:GO

Czterech młodziaków i GuardiaN Słowak w swoich najlepszych czasach zaliczany był do ścisłego grona światowej czołówki graczy. Ba, w 2015 roku serwis...