STS
fot. G2 Esports

NiKo i huNter- na dłużej w G2! Kuzyni Kovač z nowymi umowami

Skład CS:GO związany z G2 Esports na przestrzeni lat przechodził wiele zmian. Dziś jednak dwoma najważniejszymi jego elementami są dwaj bośniaccy kuzyni, Nikola „NiKo” Kovač oraz Nemanja „huNter-” Kovač. Tym bardziej fanów Samurajów ucieszy więc fakt, że obaj oni właśnie przedłużyli swoje umowy.

Bośniackie gwiazdy zostają w G2

huNter- zawodnikiem G2 został we wrześniu 2019 roku – tuż po tym, jak w barwach CR4ZY zaliczył zaskakująco dobry występ podczas Majora w Berlinie. Z kolei NiKo dołączył do o rok starszego kuzyna trzynaście miesięcy później, kończąc tym samym swoją średnio udaną przygodę z FaZe Clanem. Co ciekawe, w tamtym okresie obaj Kovačowie brali również pod uwagę przenosiny do Cloud9, finalnie jednak spotkali się właśnie w zespole Samurajów. Od tego czasu wraz z kolegami udało im się sięgnąć m.in. po dwa wicemistrzostwa Intel Extreme Masters – w 2021 roku w Kolonii oraz w 2022 roku w Katowicach. Ponadto z ekipą zajęli oni drugie miejsce na PGL Major Stockholm 2021.

I dziś wiemy już, że to nie jest ich ostatnie słowo, bo, jak zostało wspomniane we wstępie, podpisali oni z G2 nowe kontrakty. Sama organizacja nie ujawniła co prawda, jak długo mają one obowiązywać, ale HLTV na podstawie własnych źródeł zapewnia, iż mowa tutaj o wieloletnich umowach. Tak więc podopieczni Rémy’ego „XTQZZZ” Quoniama do zbliżającego się PGL Major Antwerp 2022 przystąpią spokojni o przyszłość swoich największych gwiazd. Dzięki temu będą mogli oni skupić się na tym, by na belgijskiej ziemi poprawić wynik ze Sztokholmu i wspólnie sięgnąć po upragnione mistrzostwo świata.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

ISSAA oficjalnie porzuca CS:GO na rzecz VALORANTA

Nietypowy ruch byłego gracza HR i OG Jordańczyk na szerokie wody wypłynął dzięki występom w HellRaisers, wraz z którym w 2018 roku pojawił się nawet...