STS
N0tail The International 10
for. Valve

N0tail i Ceb wracają do OG! Zamieszanie z wizami

Johan „N0tail” Sundstein oraz Sebastien „Ceb” Debs powracają do OG na czas Stockholm Majora! Dwukrotni zwycięzcy Internationala i żywe legendy Doty wstąpią w szeregi OG po raz kolejny w nowych rolach.

N0tail i Ceb zastąpią rosyjskich kolegów

W poście zamieszczonym na Twitterze OG dowiadujemy się, że zmiany zostały wymuszone przez odrzucenie przez Szwecję wiz dwóm członkom formacji. Mianowicie rosyjscy zawodnicy mistrza Europy Zachodniej — Mikhail „Misha” Agatov i Evgenii „Chuvash” Markov, odpowiednio kapitan i trener OG – nie otrzymali wiz, w związku z czym nie mogą udać się na ESL One Stockholm Major. Jednakże nic straconego, ponieważ absolutne legendy Doty, czyli  N0tail i Ceb uzupełnią zespół!

Niestety wnioski o wizy naszego kapitana Mishy i trenera Chuvash’a zostały odrzucone. W związku z tym nie wezmą udziału w Stockholm Majorze. Jednakże rodzina OG nigdy nie jest za daleko. Po raz pierwszy w historii, ojcowie naszych barw będą nieść nasz sztandar ramię w ramię z młodymi talentami.

Zaskakujące nowe role weteranów

W Docie najlepsi gracze świata mogą się specjalizować w kilku pozycjach, czego świetnym przykładem jest sam N0tail. Duńczyk w trakcie swojej kariery zawodniczej występował na wszystkich pozycjach za wyjątkiem offlane’a. Jednakże jeszcze nie zajmował się bezpośrednio pozycją trenera. Co więcej, logika nakazałaby zakładać, że legendarny trener, jakim jest Ceb, wróci do swojej roli, a Sundstein powróci do „starych śmieci” i zajmie pozycję hard supporta, z której zdobywał najważniejsze tytuły.

Można zakładać, że z racji zmiany dynamiki w zespole i gier treningowych zawodnicy OG doszli do jednego wniosku. Mianowicie takiego, że największe szanse na tytuł europejska formacja ma w przedstawionym publice składzie. Fanom pozostaje z niecierpliwością czekać na Majora, który rozpocznie się już 12 maja.

Skład OG na ESL One Stockholm Major:

Artem „Yuragi” Golubiev
Bozhidar „bzm” Bogdanov
Ammar „ATF” Al-Assaf
Tommy „Taiga” Le
Sébastien „Ceb” Debs
Johan „N0tail” Sundstein (trener)
Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
valde OG RMR 2022

OG czekają zmiany? Dwóch graczy może wylądować na ławce rezerwowych

OG pożegna się z Duńczykami? A przynajmniej tak twierdzi Guillaume „neL” Canelo z serwisu 1pv. Według informacji francuskiego dziennikarza włodarze O...