STS
fot. materiały prasowe

SkillFactor oficjalnie zakończył kwalifikację do projektu

5 maja oficjalnie zostały zamknięte zapisy do trzeciego sezonu projektu SkillFactor. Obecnie udało się już także zakończyć pierwszy etap, czyli 4 turnieje kwalifikacyjne do teamu każdego z tegorocznych mentorów.

Oto jak prezentują się zakwalifikowane drużyny:

  • Kuba „KubiK” Kubiak – MagnifiQuE w składzie: Miłosz „AntyVirus” Konieczka, Przemysław „przemeklovel” Strzykała, Michał „Futrzak” Bułaś, Michał ”Boll” Wojdyło oraz Adrian „SpavaQ” Stojek.
  • Michał „MICHU” Müller – PGE Turów w składzie: Tomasz „soki” Socki, Kuba „aimy” Kleczkowski, Kacper „Might” Świechowicz, Filip „D1or” Szczepankiewicz, Kacper „ANeraX” Greczka
  • Jakub „kuben” Gurczyński – Elana Toruń E-Sports w składzie: Max „Ki3lo” Kieliba, Sebastian „Szebek” Majkowski, Jakub „Lucky” Żurek, Mateusz „Maat” Pawełek, Kacper „yNioKo” Walasek
  • Janusz „Snax” Pogorzelski – Glitchtech Gaming w składzie: Bartek „Distu” Janaszek, Luka „FENIX” Hristov, Daniel „frank0” Kowalczuk, Piotr  „PeTeRoOo” Barcik, Mikołaj „Mikey” Jastrzębski

Kolejna część projektu rozpoczyna się już lada moment. Start Bootcampu zaplanowany jest na 14 maja kiedy to zawodnicy oraz mentorzy dotrą do Kinguin Esports Performance Center w Warszawie, gdzie będą przebywać aż do 21 maja.

W trakcie bootcampu organizatorzy zapewnią uczestnikom warunki, w których na co dzień trenują najlepsze światowe drużyny. W programie zostały zaplanowane m in. spotkania z psychologiem esportowym Urszulą Klimczak, dietetykiem Pauliną Szymczak, szkolenie z social media z Wiktorem Bielem, trenerem personalnym oraz innymi ekspertami, którzy pomogą naszym zawodnikom zbudować odpowiedni grunt do profesjonalnej kariery esportowej.

Całość zmagań uczestników oraz i ich przygotowań wraz z mentorami będą nagrywane przez profesjonalną ekipę filmową oraz emitowane w formie około 40-minutowych odcinków przez stację telewizyjną dla najbardziej zagorzałych fanów gier, Gametoon.

Format programu gatunkowo zbliżony będzie do gamingowego talent show, czyli zupełnie nowy format zaprezentowany na łamach polskiej sceny rozrywkowej. Ostatnim etapem (którego fragmenty również znajdą się w programie) będą finałowe rozgrywki lanowe, które również widzowie będą mieli szansę oglądać w emitowanym programie.

Pierwsze odcinki Gamingowego Talent Show zostaną wyemitowane już 3 czerwca na kanale Gametoon.

Jednak to nie koniec planów oraz niespodzianek, które zostały przygotowane przez organizatorów SkillFactor. Więcej na temat ciekawostek oraz akcji specjalnych związanych z projektem dowiecie się z kanałów social media:

Facebook | Instagram | Grupa na FB | Twitter | TikTok | Twitch.tv | Discord

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Karmine Corp, LFL

Na przekór wszystkim

Wygrywamy i nic nas nie powstrzyma Cofnijmy się jednak do początku. Karmine Corp rozpoczęło swoje wojaże od przejścia kilku gruntownych zmian w struk...