STS
FaZe Clan PGL Major Antwerp 2022
fot. PGL/João Ferreira

Pomajorowa aktualizacja CS:GO. W grze pojawiły się naklejki z autografami mistrzów świata

W niedzielę dobiegł końca PGL Major Antwerp 2022, a my poznaliśmy nowych mistrzów świata. W związku z tym Valve opublikowało nową aktualizację Counter-Strike’a: Global Offensive, która skupia się nie tylko na poprawkach błędów, ale również wprowadza do gry nowe naklejki.

Autografy mistrzów świata na naklejkach

I to naklejki nie byle jakie, bo specjalną mistrzowską kapsułą nagrodzeni zostali zawodnicy FaZe Clanu. Triumfatorzy belgijskiego Majora zyskali wyjątkowe sticker na bronie, dostępne w czterech wariantach – klasycznym, holo, glitter oraz gold. Sama kapsuła z naklejkami kosztuje niespełna 5 zł i, jak to zwykle bywa w przypadku stickerów z autografami, połowa uzyskanego przez Valve dochodu ze sprzedaży trafi w ręce FaZe oraz reprezentantów amerykańskiej organizacji. Tak czy inaczej, poza nowymi elementami graficznymi twórcy wprowadzli do CS:GO także kilka poprawek związanych ze znanymi deweloperom błędami.

Pełną listę zmian zawartych w najnowszym patchu CS:GO prezentujemy poniżej:

Antwerp 2022

  • od teraz możliwa do nabycia jest kapsuła z autografami Antwerp 2022 Champions. Połowa dochodu ze sprzedaży trafi do graczy oraz organizacji

MISC

  • dodano kilka poprawek Steam Input
  • ulepszenia FlickStick – skręcanie jest niwelowane w momencie, gdy dżojstik powraca do martwej strefy
  • poprawki dla zakładania/ściągania tłumika
  • dodano opcje akceleracji i precyzji dla żyroskopu
  • kamera żyroskopowa jest teraz ustawiona domyślnie tak, by 1:1 brać rotację w grze w stosunku do rotacji świata. Wcześniej miało to miejsce z zastosowaniem arbitralnych jednostek. Kalibracja ta została wykonana przy założeniu, że bind „Gyro Camera” w konfiguratorze Steam Input ma ustawioną maksymalną czułość (600)(nowe oficjalne bindy zostały zaktualizowane, by korzystać z tej zmiany)
  • usunięto radial „szybki zakup” z domyślnych bindów kontrolera
  • naprawiono komendę „Health Shot” w Steam Input
  • dodano krótkie wygaszanie dla kołowego menu. Nie zmieni to jednak i nie opóźni żadnej z domyślnych funkcji
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
degster Team Spirit PGL Major Antwerp 2022

Pierwsze notowanie rankingu HLTV po Majorze. Spirit zdecydowanie wskakuje do top 10

Znaczny skok Spirit, Astralis i Outsiders poza top 10 Tak więc na szczycie nadal znajduje się FaZe Clan, czyli triumfator mistrzostw świata w CS:GO,...