STS
fot. Riot Games/Colin Young-Wolff

T1 z kolejnym nabytkiem. Munchkin dołącza do formacji

Dywizja VALORANTA w T1 nie przestaje zadziwiać kolejnymi transferami. Jakiś czas temu do organizacji dołączyli przecież Son „xeta” Seon-ho oraz Yoon „Autumn” Eu-teum, którzy zostali ściągnięci z Cloud9 w ramach wymiany za Rahula „curry’ego” Nemaniego.

Munchkin w nowych barwach

Włodarze nie zwalniają jednak tempa, a nowym nabytkiem T1 okazał się Byeon „Munchkin” Sang-beom. Będzie to drugi obok xety Koreańczyk w składzie. 24-latka można kojarzyć z występów w barwach Crazy Raccoon. Razem z Szopami w zeszłym roku widzieliśmy go na VALORANT Masters w Reykjavíku oraz w Berlinie. Były gracz Overwatcha dostał się też ze swoją ekipą na mistrzostwa świata. W żadnym z tych światowych wydarzeń nie udało się jednak Munchkinowi osiągnąć większego sukcesu, ponieważ za każdym razem reprezentanci Japonii odpadali na etapie grupowym.

Skąd te nagłe roszady w szeregach T1? Wiele osób zadaje sobie to pytanie. Organizacja odpadła z rozgrywek w ramach VALORANT Champions Tour North America Challengers, tak więc na pewno nie zobaczymy jej już na nadchodzącym VALORANT Masters. Mało tego, Joshua „steel” Nissan wraz z kolegami nie pojawią się też na mistrzostwach świata z racji niewystarczającej liczby punktów w zestawieniu. Biorąc pod uwagę ogłoszenie Riot Games na temat nadchodzącej w 2023 roku franczyzy, T1 najprawdopodobniej szykuje się do zapewnienia sobie miejsca w gronie wybrańców. Poprzez takie inwestycje i transfery takiego kalibru zawodników organizacja może chcieć pokazać swoje zaangażowanie w produkt Riotu i długoterminowe podejście do tego projektu. Dodatki w postaci xety, Autumna oraz Munchkina do takich ruchów jak najbardziej należą.

W tej sytuacji skład T1 prezentuje się następująco:

Zander „thwifo” Kim
Joshua „steel” Nissan
Josh „pwny” VanGorder
Son „xeta” Seon-ho
Byeon „Munchkin” Sang-beom
Yoon „Autumn” Eu-teum (trener)
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Sezon Trzeci: Reloaded dziś w Warzone. Znamy szczegóły aktualizacji

Nowa zawartość W Warzone pojawił się nowy atut o nazwie Serpentine. Sprawia on, że zmniejszone są otrzymywane przez operatora obrażenia podczas sprin...