STS
KNF vs Z10, Ultraliga Sezon 8
Wykorzystano materiały należące do i udostępnione przez Frenzy

KNF kontra Zero Tenacity. Kto pozostanie na podium w Ultralidze?

Przed nami drugi dzień w ramach drugiej kolejki Ultraligi. A w nim pojedynki między Zero Tenacity oraz Komil & Friends czy też Iron Wolves i AGO ROGUE. Jedno jest pewne, po dzisiejszych starciach tabela będzie wyglądać zupełnie inaczej. Sprawdźmy zatem, co może się zmienić!

Zero Tenacity i KNF o miejsce na podium

W pierwszym meczu Z10 zmierzy się z KnF. To jedno z najciekawszych środowych spotkań, ponieważ obie te formacje znajdują się na tym samym miejscu w lidze. Zarówno Przyjaciele Komila, jak i podopieczni serbskiej organizacji posiadają teraz na swoim koncie po dwa zwycięstwa. Po tym meczu jedna ekipa pozostanie na podium, a druga będzie musiała zmagać się z młynem środka klasyfikacji.

Następnie Gentlemen’s Gaming podejmie Goskillę. Obie ekipy nie pokazały nam jeszcze nic specjalnego w minionych meczach. W o wiele gorszej sytuacji znajduje się jednak skład szwajcarskiej organizacji, gdyż nie zdołał on wygrać ani jednego spotkania. Dżentelmeni natomiast wyrwali już jeden punkt przeciwko KNF i teraz ostrzą sobie zęby na drugi, który mogą zdobyć dzisiaj.

W trzecim starciu Team ESCA Gaming podejmie Forsaken. Chociaż skład tej drugiej ekipy dla wielu osób zapowiadał się o wiele ciekawiej, to obecnie obie znajdują się w tym samym miejscu. Tylko jedno zwycięstwo pewnie smuci fanów FSK, a jeszcze bardziej pewnie fakt, że dzisiaj drużyna ta zmierzy się z imperium late game’u Dawida „Dawidsonka” Trojanowskiego. Słynnemu gasicielowi udało się na razie tylko raz zdobyć punkt, ale nigdy nie wiadomo, kogo uda mu się przygasić. Forsaken musi mieć się na baczności.

Czy IHG i RGO utrzymają czyste konto?

Później Illuminar Gaming zagra przeciwko devils.one. Diabły zaskoczyły przyzwoitą grą, ale niewiele im to na razie dało w kontekście tabeli. IHG natomiast jest na razie przebojem ósmego sezonu Ultraligi razem z (niespodzianka!) AGO ROGUE. Zawodnicy spod szyldu Oka nie przegrali na razie ani jednego spotkania i chyba zanosi się na to, że zakończą drugą kolejkę z czystym kontem.

Taką samą sytuację ma właśnie AGO ROGUE. Obrońca tytułu na sam koniec dzisiejszych zmagań podejmie Iron Wolves. No i cóż, akademia Łotrzyków bez dwóch zdań będzie faworytem tego starcia, gdyż nie znalazła sobie na razie równego przeciwnika w Ultralidze. Żelazne Wilki dopiero wczoraj mogły się cieszyć pierwszym punktem i to z dość nieobliczalną ESCĄ, dlatego raczej nikt nie przewiduje zwycięstwa IW z Goliatem.

Tak prezentuje się harmonogram dzisiejszych meczów Ultraligi:

8 czerwca
17:00 Zero Tenacity vs Komil & Friends BO1
18:00 Gentlemen’s Gaming vs Goskilla BO1
19:00 Team ESCA Gaming vs Forsaken BO1
20:00 Illuminar Gaming vs devils.one BO1
21:00 Iron Wolves vs AGO ROGUE BO1

Wszystkie mecze Ultraligi będziecie mogli obejrzeć z polskim komentarzem w telewizji, na Twitchu oraz w serwisie YouTube. Transmisja rozpocznie się około godziny 16:40, natomiast pierwszy mecz wystartuje około dwadzieścia minut później. Po więcej informacji dotyczących ósmego sezonu Ultraligi zapraszamy do naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
eXampL Anorthosis Surge

Czy Anorthosis zatrzyma Z10? Przed nami 5. kolejka VRL East: Surge

Cypryjska formacja goni lidera Surge Na start dzisiejszych rozgrywek w VRL: East Surge o godzinie 17:00 prowadzące w klasyfikacji Zero Tenacity zmier...