STS
Wykorzystano materiały należące do i udostępnione przez Frenzy

Zmiany w Komil & Friends. Zespół ma nowego dżunglera

Po trzech kolejkach ósmego sezonu Ultraligi pierwsza z organizacji postanowiła wprowadzić zmiany w swoich szeregach. Na taki ruch zdecydowało się Komil & Friends, które plasuje się na ten moment na siódmej lokacie. Do rotacji doszło na pozycji dżunglera.

Yuta poza składem KNF

Zespół Komila „Komila” Khamidova naprawdę nieźle pokazał się na start bieżącej edycji rywalizacji. Nowo powstały kolektyw zdołał bowiem pokonać Team ESCA Gaming oraz Goskillę. Po tych sukcesach przyszła jednak pora na dołek, a drużyna zaliczyła trzy porażki. Po łącznie sześciu rozegranych spotkaniach KNF za pomocą mediów społecznościowych poinformowało nas o zmianie w formacji. Z nią pożegnał się Dawid „Yuta” Wyskiel, który miał okazję reprezentować Przyjaciół Komila od lipca zeszłego roku. Ponadto 20-letni leśnik był ostatnim zawodnikiem poprzedniej odsłony ekipy popularnego rapera, której pozostała czwórka jest aktualnie częścią Illuminar Gaming.

Powstałe miejsce zostanie wypełnione przez Wiktora „Witka” Dzięgiela, czyli byłego przedstawiciela Grypciocraft Esports. Byłego, gdyż na kilka godzin przed ogłoszeniem KNF zespół grający na co dzień w drugiej dywizji Ultraligi poinformował o rozstaniu się z dotychczasowym dżunglerem. Jak można się zatem spodziewać, ruch ten był zaplanowany już wcześniej, a teraz doszło jedynie do jego finalizacji. Komil & Friends swój pierwszy mecz w nieco odświeżonej formie rozegra już jutro o godzinie 18:00. Co ciekawe rywalem formacji będą właśnie byli jej członkowie, grający teraz w IHG.

Tak prezentuje się skład Komil & Friends:

Mateusz „Jaqen” Góral
Wiktor „Witek” Dzięgiel
Mikołaj „Ribu” Bugaj
Paweł „mumek” Janiak
Jasper „Zimba” Hytönen
Kacper „Toxicness” Helak
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
HEAP Dignitas RMR 2022

Fnatic kontynuuje poszukiwania piątego. Gracz Dignitas na testach

Fnatic znowu sięga do Dignitas Wszystko dlatego, że do drużyny zawitał Ludvig "HEAP" Alonso. Chociaż też stwierdzenie, iż do ów "zawitania" doszło do...