STS
WRDN, Goskilla
Wykorzystano materiały należące do i udostępnione przez Frenzy

Goskilla pokonuje devils.one. Czwarte zwycięstwo Goryli w Ultralidze

Trzecim z kolei meczem wtorkowych rozgrywek w Ultralidze było spotkanie z samego środka tabeli, devils.one kontra Goskilla. Ekipa Ondreja „Wondro” Kendy po bardzo nieudanym starcie zmagań odbiła się od dna, a dziś znów pokazała, że w ósmym sezonie trzeba ją brać na poważnie.

devils.one
0:1 Goskilla
PolskiKoz
Kayle
Wondro
Gangplank
Sh4dowUS
Gwen
WRDN
Viego
Domoles
Sion
Phlaty
Twisted Fate
Lothen
Tristana
Baybror
Twitch
Robertoos
Yuumi
Cospect
Lulu

Początek gry był bardzo spokojny, bo dopiero w siódmej minucie jedna z drużyn, a konkretniej Goskilla, wykonała pierwszy krok, zabijając Górskiego Smoka. Na walkę między zespołami musieliśmy jednak jeszcze chwilę poczekać. Do niej doszło na górnej rzece. Tam pierwsza krew wpadła na konto devils.one, lecz GSK odpowiedziało dwoma eliminacjami oraz Heroldem. Następnie Lukas „WRDN” Lenikas i Alexey „Phlaty” Lemeshchuk skupili się na pomocy swojemu toplanerowi, dwukrotnie kasując z nim Jarosława „PolskiegoKoza” Marchewkę.

Wchodząc w środkowy etap gry, gracze obu zespołów podjęli kilka pomniejszych potyczek, głównie na bocznych liniach. Walki te zdecydowanie faworyzowały Goskillę i jedynie Radosław „Sh4dowUS” Walkowiak utrzymywał dobrą formę po stronie Diabłów. W 24. minucie GSK było już na tyle do przodu, że rzuciło się do walki na środku mapy, a następnie po wyeliminowaniu trzech rywali, poszło po Barona. Ze wzmocnieniem fioletowej bestii rozpoczęło się oblężenie bazy DV1. Pierwszy atak pozwolił graczom Goskilli zniszczyć dwa inhibitory. Przy drugim natomiast Diabły nie miały już sił na obronę, a Marcus „Baybror” Bay-Smidt Christensen i spółka zakończyli mecz.

Już w następnym meczu będziemy mogli obserwować rewanż finału wiosennej edycji Ultraligi, czyli Team ESCA Gaming kontra AGO ROGUE. Czy TEG w nowej odsłonie ma jakiekolwiek szanse z akademią Łotrzyków? Transmisję będzie można śledzić na kanałach Polsat Games na Twitchu, Youtube oraz w telewizji. Po więcej informacji dotyczących ósmego sezonu Ultraligi zapraszamy do naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
kamisseq

kamisseq o ostatniej kolejce VRL East: Surge. "Chcemy się odgryźć na Anorthosis"

W ciągu dwóch dni rozstrzygnie się więc faza zasadnicza, a ponieważ nikt nie ma jeszcze zapewnionego miejsca w etapie pucharowym, będzie naprawdę gorą...