STS
Many, Illuminar Gaming, Ultraliga Sezon 8
Wykorzystano materiały należące do i udostępnione przez Frenzy

Przed Goskillą ważny sprawdzian. Czy uda jej się pokonać Illuminar Gaming?

Przed nami zwieńczenie czwartej kolejki Ultraligi, a w nim sporo przepychanek w samym środku stawki. Jednym z najciekawszych starć będzie bez wątpienia mecz pomiędzy Goskillą z serią czterech zwycięstw i Illuminar Gaming, które piastuje obecnie drugą lokatę w tabeli.

Przepychanki w środku stawki

Zanim do niego dojdzie, przyjdzie nam obejrzeć mecz devils.one oraz Iron Wolves. Obie ekipy zapisały wczoraj na swoim koncie porażkę, ale wciąż znajdują się w zielonej części tabeli. Diabły mają o jedno oczko wyżej, dlatego Żelazne Wilki mają dodatkową motywację, by dać z siebie 200 procent w tym spotkaniu. Kto zgarnie zwycięstwo? Przekonamy się już o godzinie 17:00.

Następnie Forsaken zmierzy się z Gentlemen’s Gaming. Tutaj wyłonienie faworyta będzie niezwykle trudne. Na papierze jeszcze przed startem Ultraligi wiele osób wskazywało, że FSK ma skład, który może walczyć o najwyższe miejsca w tabeli. Jak na razie jednak rzeczywistość jest zupełnie inna i formacja ta wraz z Dżentelmenami ma obecnie tylko dwa punkty. Kamil „LeQu” Rosik i spółka mają dzisiaj szansę przerwać serię porażek.

Później Zero Tenacity podejmie Team ESCA Gaming. Oczywiście w teorii to serbska formacja powinna sięgnąć po kolejne zwycięstwo. Kameleony nie wygrały bowiem meczu od pierwszego tygodnia i znajdują się na samym dnie tabeli. Porażka z Goskillą tydzień temu pokazała jednak, że podopieczni Kacpra „Nahovsky’ego” Merskiego są jak najbardziej śmiertelni i można wyrwać im z rąk zwycięstwo.

Czy Goskilla da sobie radę z IHG?

Następnie AGO ROGUE zagra przeciwko Komil & Friends. Czy trzeba wyjaśniać, dlaczego to akademia Łotrzyków jest tutaj bezwzględnym faworytem? Organizacja z Damianem „Luckerem” Konefałem nie straciła jeszcze ani jednego oczka i raczej nie stanie się to też z Przyjaciółmi Komila, którzy przegrali swoje cztery ostatnie spotkania.

Na sam koniec Illuminar Gaming powalczy z Goskillą. To bez wątpienia najciekawszy mecz dnia, ponieważ w ostatnim czasie szwajcarska formacja zaczęła nabierać tempa. Cztery ostatnie gry to same zwycięstwa i wszystko wskazuje na to, że GSK ma chrapkę na górne lokaty w klasyfikacji. IHG też gra jednak świetnie i znajduje się obecnie na pozycji wicelidera. Jedna z tych drużyn będzie musiała pogodzić się z porażką, a kto to będzie, dowiemy się dopiero po godzinie 21:00.

Harmonogram dzisiejszych meczów Ultraligi:

22 czerwca
17:00 devils.one vs Iron Wolves BO1
18:00 Forsaken vs Gentlemen’s Gaming BO1
19:00 Zero Tenacity vs Team ESCA Gaming BO1
20:00 AGO ROGUE vs Komil & Friends BO1
21:00 Illuminar Gaming vs Goskilla BO1

Transmisja rozpocznie się około 16:40 i będzie dostępna na kanałach Polsat Games. Pierwszy mecz wystartuje natomiast 20 minut później. Aktualną tabelę, wyniki dotychczas rozegranych meczów i inne informacje dotyczące ósmego sezonu Ultraligi możecie znaleźć w naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
ShowMaker, DWG KIA, LCK Summer 2022

Drugi tydzień LCK przed nami. ShowMaker zmierzy się z ekipami Chovy'ego oraz Fakera

Chovy kontra ShowMaker na start drugiej kolejki LCK Już w pierwszym pojedynku tego tygodnia rywalizacji przyjdzie nam obejrzeć starcie dwóch zespołów...