STS
Grashog HONORIS
fot. HONORIS

HONORIS zaangażowało nowego prowadzącego

Gdy kilka tygodni temu swoją przygodę z HONORIS zakończył MIkołaj „mouz” Karolewski, w składzie powstała znacząca luka. Tę organizacja miała zapełnić dopiero za jakiś czas, wcześniej przeprowadzając testy kandydatów do zajęcia piątego fotela.

Były gracz AGO i Pompy dołącza do składu

Dokonaliśmy wnikliwej analizy mijającego sezonu i niestety trudno zaliczyć go do udanych. Mieliśmy ambitne cele, skład, który na papierze wyglądał doskonale, a jednak nie udało się. Nie jesteśmy organizacją, która wykonuje paniczne ruchy. Dołożyliśmy wszelkich starań, by nie zmieniając żadnego zawodnika złapać właściwy rytm drużynowy, ale nieskutecznie. Stąd teraz decyzja o przebudowie i start oficjalnych testów – wyjaśniał jeden z założycieli organizacji, Wiktor „TaZ” Wojtas. – Trudno powiedzieć teraz jaki będzie ostateczny skład HONORIS, ale niewątpliwie rozważamy wiele opcji, które ostatecznie zweryfikuje etap testów – wtórował mu drugi z właścicieli HONORIS, Filip „NEO” Kubski. Ostatecznie jednak postawiono na gracza, który jako pierwszy zaczął wspomagać zespół w oficjalnych meczach.

Dziś bowiem oficjalnie zawodnikiem HONORIS został Denis „Grashog” Hristov. – Po trwających od pewnego czasu testach, dzisiaj dołączam do zespołu HONORIS w roli in-game leadera. Mam nadzieję, że tym razem uda mi się udowodnić swoją wartość – zapewnił Bułgar, który pozostawał bezrobotny od początku maja, gdy to zakończyła się jego przygoda z x-komem AGO. Wcześniej występował on również m.in. w Teamie ESCA Gaming oraz Pompa Teamie. Co więcej, w tej drugiej organizacji miał on okazję współpracować z Sebastianem „fr3ndem” Kuśmierzem, z którym teraz spotka się ponownie. Tak czy inaczej, do rozpoczętej dziś drugiej edycji Esport Tour 2022 Grashog przystąpi już jako pełnoprawny reprezentant wielkiego H i już w niedzielę wraz z nowymi kolegami podejmie on Into The Breach.

Skład HONORIS prezentuje się następująco:

Wiktor „TaZ” Wojtas
Filip „NEO” Kubski
Kamil „reiko” Cegiełko
Sebastian „fr3nd” Kuśmierz
Denis „Grashog” Hristov
Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Ayke Zero Tenacity Surge

Zero Tenacity zapewni sobie play-offy? Rusza ostatnia kolejka VRL East: Surge

Zero Tenacity jedną nogą w następnej fazie Ale zanim Zero Tenacity, bo o tej formacji mowa, pojawi się na serwerze, w akcji zobaczymy Anorthosis Fama...