STS
Saulius, Iron Wolves, Ultraliga
fot. Ultraliga/Paweł Bastrzyk

Iron Wolves z kolejnym punktem. Wilki wygrywają z devils.one w Ultralidze

Po wczorajszych słabszych występach Iron Wolves oraz devils.one, formacjom tym przyszło dziś zmierzyć się ze sobą. Niestety Diabły w tym tygodniu musiały obejść się smakiem, gdyż zakończyły go z wynikiem 0-2. Wilki natomiast dały nam pokaz dobrych umiejętności, nie tylko indywidualnych, ale i drużynowych.

devils.one
0:1 Iron Wolves
PolskiKoz
Aatrox
Kakan
Gnar
Sh4dowUS
Lee Sin
Krysia
Wukong
Domoles
Galio
Saulius
Orianna
Lothen
Zeri
Yashiro
Senna
Robertoos
Sona
Bolyy1
Tahm Kench

Walka rozpoczęła się w szóstej minucie gry. To właśnie wtedy Radosław „Sh4dowUS” Walkowiak pojawił się na środkowej alei, eliminując Sauliusa „Sauliusa” Lukošiusa. Sam jednak również upadł, gdyż ilość obrażeń, jakie zadała mu wieża, była zbyt wielka. Następnie Iron Wolves wysunęły się na prowadzenie, zgarniając smoka i Herolda, a także zabijając dwóch rywali, na górze oraz środku Rozpadliny Przywoływaczy. DV1 odpowiedziało, jedynie przejmując drugiego smoka.

Z początkiem midgame’u Wilki tylko powiększyły swoją przewagę. Najpierw udało im się wyburzyć kilka struktur, a następnie wyłapały rywali w dolnej części dżungli. Spowodowało to, że gra zaczęła wyglądać bardzo źle dla Diabłów. W 25. minucie WOLF zdobyło Barona, a Dominik „Domoles” Nowacki i spółka nie mieli nawet jak o niego zawalczyć. Przy następującym oblężeniu doszło do małego starcia, po którym drużyna Eliasa „Kakana” Edlunda zniszczyła dwa inhibitory swoich przeciwników. Tym udało się jednak chwilowo obronić bazę. Niestety drugi atak Iron Wolves był już bezlitosny dla Diabłów i zakończył się wybuchającym Nexusem.

Zaraz wystartuje kolejny mecz w ramach ligi polsko-bałtyckiej. W nim zmierzą się Gentlemen’s Gaming oraz Forsaken. Transmisję będzie można śledzić na kanałach Polsat Games na Twitchu, Youtube oraz w telewizji. Po więcej informacji dotyczących ósmego sezonu Ultraligi zapraszamy do naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Czekolad, AGO ROGUE

Kolejny dzień z ERL-ami. Dziś kluczowe mecze we Francji

Odi11 zmierzy się ze swoim Nemezis z wiosny Rozpoczyna się drugi dzień rozgrywek NLC w tym tygodniu. Godzina 20 przyniesie nam niesamowite widowisko,...