STS
fot. SkillFactor

SkillFactor III już dostępny online

Dobra wiadomość dla każdego, kto przegapił pierwsze cztery odcinki gamingowego talentshow SkillFactor sezon III, ponieważ pierwsze odcinki są już dostępne online na platformie YouTube. Nowe epizody online pojawiają się w każdą środę oraz sobotę o godz. 20:00. Oczywiście nie zapominając, że premierowe odcinki w dalszym ciągu transmitowane są we wtorki oraz piątki na kanale Gametoon o godz. 20:35.

Niezależnie, czy program oglądasz online, czy w telewizji – jako że jesteśmy już w jego połowie, przyszła pora na szybki recap tego, co się wydarzyło: gracze dotarli na bootcamp, gdzie już pierwszego dnia wzięli się do pracy, zaczynając od szkolenia z social mediów poprowadzonych przez Wiktora Biela. Postawiono im również wyzwanie w kuchni przez dietetyczkę Paulinę Szymczak, no i nie możemy zapomnieć o treningach pod okiem trenera esportu Michała Pręciuka.

To nadal mało? Zawodnicy wzięli udział w zorganizowanej imprezie integracyjnej, zażyli trochę ruchu za sprawą trener personalnej Ewy Makowczyńskiej, przeanalizowali swoje mocne i słabe strony pod okiem ekipy z GG predict, ale też przyjrzeli się lepiej temu, jak działa ich grupa podczas warsztatów z performance coach Urszulą Klimczak.

Co się wydarzy dalej? Dowiecie się tego oglądając kolejne odcinki SkillFactor, które – nie zapominajmy – mają doprowadzić nas do finałowych rozgrywek. Podczas finału w asyście swoich mentorów: Snaxa, Micha, Kubika i Kubena, drużyny zawalczą o wygraną w wysokości 5000 zł.

Finałowy odcinek zaplanowany jest na 01.07.2022 r. na kanale Gametoon, natomiast premiera online odbędzie się 06.07.2022 r.

Kanał YouTube SkillFactor znajdziecie pod tym adresem.

Źródło: informacja prasowa

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Misfits Premier wraca do gry. Środa w ERL-ach w wykonaniu polskich graczy

X7 Esports zbyt mocne dla polskiego duetu w Bifrost NLC rozpoczęliśmy od meczu, który na papierze miał się okazać świetnym pokazem umiejętności obydw...