STS
ZywOo Team Vitality PGL Major Antwerp 2022
fot. PGL/João Ferreira

Poznaliśmy pary etapu play-in IEM Cologne 2022

ESL ogłosiło dzisiaj play-inowe pary, które zmierzą się ze sobą w ramach Intel Extreme Masters w Kolonii. Etap ten rozpocznie się już 5 lipca, a tylko osiem drużyn zdoła awansować do etapu grupowego.

IEM Cologne 2022 już za dwa tygodnie!

Play-iny odbędą się w systemie double elimination bracket. To oznacza, że przegrana w pierwszym starciu nie będzie równać się z powrotem do domu. Słabsze zespoły trafią bowiem do drabinki przegranych, z której wydostaną się cztery ekipy. Tyle samo drużyn awansuje z drabinki wygranych. Pierwszy mecz będzie w formacie BO1, natomiast wszystkie kolejne już w BO3.

Podczas tej rundy IEM Cologne będziemy już mogli zobaczyć kilka mocniejszych ekip. Do tych z pewnością możemy zaliczyć m.in. Heroic, Team Spirit, BIG czy też sam Team Vitality. Wśród szesnastu uczestników znajdują się też tak rozpoznawalne organizacje jak MOUZ, Complexity, Astralis, TYLOO czy też paiN Gmaing. Co prawda Polaków w żadnej z tych formacji nie zobaczymy, ale Aleksander „hades” Miskiewicz, Paweł „dycha” Dycha i ich ENCE czekają już w grupach.

Tak prezentują się pary etapu play-in IEM Cologne 2022:

5 lipca
11:00 Heroic vs Sprout BO1
11:00 Team Spirit vs Complexity Gaming BO1
11:00 MOUZ vs paiN Gaming BO1
12:15 00 nation vs Astralis BO1
12:40 BIG vs ORDER BO1
12:40 Outsiders vs Imperial Esports BO1
13:30 TYLOO tyloo vs Team Vitality Vitality BO1
14:20 MIBR vs Movistar Riders BO1

IEM Cologne 2022 rozpocznie się 5 i potrwa do 17 lipca. Podczas turnieju w niemieckiej Kolonii zwycięzca będzie mógł sięgnąć po czterysta tysięcy dolarów nagrody, a w całej puli jest aż milion dolarów. W wydarzeniu wezmą udział 24 drużyny.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

NOM zatrzymało Z10. Znamy wszystkich uczestników play-offów VRL East: Surge

Zero Tenacity 6:13 (Breeze) NOM eSports Wybór mapy należał do izraelskiej formacji i postawiła ona na Breeze. Mieliśmy więc debiut...