STS
ponczek Impression Polska Liga Esportowa
fot. Polska Liga Esportowa/Julia Szałapska

Impression z wakatem, ponczek opuszcza zespół

Pomimo wielu miesięcy wspólnej gry gracze Impression wciąż nie znaleźli dla siebie nowej organizacji. Co więcej, przed podopiecznymi Piotra „p1tera” Kubiaka kolejne wyzwanie, bo w ich zespole dość niespodziewanie powstał wakat, który trzeba będzie zapełnić.

ponczek w poszukiwaniu nowych przygód

A wszystko dlatego, że z drużyną pożegnał się Patryk „ponczek” Wites. To zresztą sam zainteresowany oficjalnie ogłosił swoje odejście, zaznaczając jednocześnie, iż bynajmniej nie robi sobie przerwy i jest gotowy dołączyć do nowego składu. – Mały update co się u mnie dzieje. Rozstaję się z chłopakami z Impression i będę szukał nowych przygód! Jak jakaś drużyna jest zainteresowana moją osobą, to zapraszam do kontaktu, a w najbliższym czasie zacznę odpalać te obiecane strimki! Pozdrawiam serdecznie! – oznajmił 26-latek. Przypomnijmy, że w przeszłości Wites miał już okazję występować pod banderą m.in. Pompa Teamu, x-kom Teamu, PRIDE, AVEZ Esport oraz Wisły All iN! Games Kraków, tak więc może się on pochwalić dość bogatym CV.

Jeżeli zaś chodzi o Impression, to członkiem tej ekipy był przez ostatnie cztery miesiące. Wraz z nią rywalizował chociażby w ostatnich edycjach ESL Mistrzostw Polski oraz Polskiej Ligi Esportowej. W tych pierwszych rozgrywkach ponczek i spółka co prawda się utrzymali, ale nie udało im się dostać do play-offów. O wiele lepiej wyglądało to w PLE, gdzie zawodnicy p1tera pierwszą część sezonu zakończyli na drugim miejscu, ustępując jedynie niepokonanej Wiśle Games. Dzięki temu zagrali oni w polskich eliminacjach do PGE Superpucharu PLE, niemniej tych już nie zawojowali. Rozczarowaniem był za to występ w ESEA Advanced, bo Impression po porażkach z Esports Club Kyiv i Entropiq Prague szybko pożegnało się z marzeniami o walce o ESL Challenger League.

Skład Impression prezentuje się następująco:

Bartosz „baljs” Mikołajewicz
Kacper „darko” Ściera
Łukasz „azizz” Kałkowski
Adrian „kadziu” Lis
Piotr „p1ter” Kubiak (trener)
Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
innocent Anonymo Esports RMR 2022

Anonymo, ENCE, MOUZ NXT i inni. Pracowity piątek Polaków w CS:GO

Anonimowi zaczynają Esport Tour 2022 W akcji zobaczymy dziś m.in. Anonymo Esports, które rozpocznie swoją przygodę z drugą odsłoną Esport Tour 2022....