STS
sdy Natus Vincere BLAST Premier Spring Final 2022
fot. BLAST

Wiemy, w jakim składzie NAVI zagra na IEM Cologne 2022

Niedawne wiosenne finały BLAST Premier 2022 zakończyły się triumfem Natus Vincere. Dla zespołu z Europy Wschodniej to fantastyczny wynik, zwłaszcza gdy weźmiemy pod uwagę ostatnie kadrowe zawirowania, z którymi musieli mierzyć się ubiegłoroczni mistrzowie świata.

NAVI w Kolonii tak, jak w Lizbonie

Chociaż słowo „musieli” niekoniecznie jest tutaj odpowiednie, bo przecież w praktyce NAVI nadal nie zatrudniło kogoś, kto zająłby miejsce Kirilla „Boombl4” Mikhaylova. W Lizbonie dotychczasowego prowadzącego zastępował wypożyczony z MAD Lions Viktor „sdy” Orudzhev, ale jeszcze do niedawna nie było pewne, czy zagra on również na kolejnych zawodach. – Mam nadzieję, że zagra z nami w Kolonii, bo sądzę, że pokazał się ze świetnej strony. W meczach z OG czy Vitality zaliczył wiele kluczowych rund, w których zdobywał kilka fragów. To naprawdę spokojny gość i jest gotowy, by się uczyć. Wie, w jaki sposób należy słuchać innych osób – chwalił swojego rodaka Oleksandr „s1mple” Kostyliev, co wskazywało, iż ów współpraca faktycznie może potrwać dłużej.

Ale dopiero teraz organizacja potwierdziła, iż faktycznie sdy wspomoże NAVI również podczas Intel Extreme Masters Cologne 2022. – Warto zauważyć, że sdy nie grał na swojej zwyczajowej pozycji, a mimo to zakończył turniej z ratingiem 1,02, notując wiele pamiętnych zagrań podczas kluczowych rund – możemy wyczytać w oficjalnym komunikacie włodarzy z Ukrainy. Tak więc wypożyczenie, a co za tym idzie także i testy Orudzheva zostały przedłużone. I niewykluczone, że jeżeli na niemieckim IEM-ie Natus Vincere ponownie zaprezentuje się z dobrej strony, to 25-latek stanie się naprawdę poważnym kandydatem do tego, by na stałe zająć fotel należący wcześniej do Boombl4.

Skład Natus Vincere na IEM Cologne 2022:

Oleksandr „s1mple” Kostyliev
Denis „electroNic” Sharipov
Ilya „Perfecto” Zalutskiy
Valerii „b1t” Vakhovskyi
Viktor „sdy” Orudzhev
Andrii „B1ad3” Gorodenskyi (trener)
Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Trymbi vs Shlatan, Rogue vs Misfits – LEC 2022 Spring Playoffs

Dziś w LEC dwa polsko-polskie starcia – Trymbi kontra Shlatan, Jankos kontra trio z BDS

Dwa polsko-polskie starcia w LEC Podczas pierwszego tygodnia zmagań, trwającego aż trzy dni, byliśmy świadkami tylko jednego starcia, gdzie Polaków m...