STS
fot. Riot Games

Jednak nie Toronto. Riot Games przenosi półfinały Worlds

Jednak nie w Toronto, a w Atlancie w Stanach Zjednoczonych odbędą się półfinały mistrzostw świata w League of Legends. Riot Games ogłosiło dzisiaj ważną zmianę w terminarzu, która przenosi ten etap z Kanady do miasta ulokowanego w stanie Georgia.

Worlds nie dla Toronto

A dlaczego doszło do tej zmiany? Jak to w ostatnich dwóch latach bywa, na drodze znowu stanął COVID-19. Możliwość uzyskania wiz wielokrotnego wjazdu byłaby utrudniona w przypadku Kanady w danym terminie, tak więc Riot Games postawiło na bezpieczniejszą i sprawdzoną opcję, jaką są Stany Zjednoczone. Etap półfinałowy największego święta fanów League of Legends ma więc odbyć się w State Farm Arenie, czyli siedzibie drużyny grającej w NBA – Atlanty Hawks.

– Zobowiązujemy się podtrzymywać naszą tradycję wielomiejskiej trasy Worlds pomimo wyzwań związanych z pandemią i nie możemy się doczekać organizacji półfinałów 2022 na najnowocześniejszej arenie State Farm w Atlancie – pisze w oficjalnej informacji Naz Aletah, globalny szef esportowego LoL-a w Riot Games. – Ta wiadomość jest bez wątpienia rozczarowująca dla naszych fanów i partnerów w Kanadzie. Chcemy szczerze podziękować Toronto, Scotiabank Arenie i naszej społeczności za zrozumienie. Z niecierpliwością czekamy na wprowadzenie w przyszłości dużego wydarzenia esportowego LoL-a – napisano w ogłoszeniu.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Twistzz FaZe Clan IEM Dallas 2022

FaZe i BIG powalczą dzisiaj o 150 tysięcy dolarów

BIG vs (19:00, BO3) FaZe Clan Na linii startu zameldowały się m.in. Astralis, Cloud9, ENCE czy też FURIA Esports, możemy więc mówi...