STS
fot. BeChampions/Maciej Kołek

Rozpoczynamy play-offy VRL East: Surge. Kto dziś pożegna się z szansą na mistrzostwo?

Pora rozpocząć play-offy w VALORANT Regional League East: Surge. W drugiej edycji tego roku podczas pierwszego dnia fazy pucharowej zobaczymy trzy pojedynki. Już dzisiaj rozstrzygnie się, kto odpadnie jako pierwszy z wyścigu.

Play-offy Surge czas zacząć

Najpierw Anorthosis Famagusta zmierzy się z Diamant Esports. Słoweńska organizacja zaskoczyła wiele osób w ostatniej kolejce VRL-a i zdołała przedrzeć się do następnego etapu rozgrywek. W trakcie fazy zasadniczej w bezpośrednich starciach pomiędzy obiema ekipami był remis. To między innymi kwestia dobrej formy Diamantu w ostatnich tygodniach. Anorthosis będzie jednak postrzegane jako faworyt m.in. przez osiągnięcie wyższej lokaty w tabeli.

W drugim pojedynku będziemy mieli gratkę dla polskich kibiców. TENSTAR podejmie bowiem NOM eSports, a obie ekipy w ostatnich dniach miały swoje przebłyski. Trzeba tutaj pochwalić zwłaszcza formację Piotra „YouBreaka” Chodoły, która ze stabilną, dobrą formą zapewniła sobie drugie miejsce w tabeli. Dodatkowo dwukrotnie triumfowała już nad NOM i wszystko wskazuje na to, że będzie to nie lada wyzwanie dla izraelskiej organizacji, która i tak zmuszona jest do korzystania z usług stand-ina.

O 21:00 przegrani obu serii zmierzą się w pojedynku o pozostanie w walce. Porażka w ostatnim dzisiejszym pojedynku oznacza pożegnanie z tą edycją VRL-a, natomiast zwycięzca zagra jutro z przegranym finału górnej drabinki.

Harmonogram dzisiejszych spotkań w VRL East: Surge:

1 lipca
15:00 Diamant Esports vs Anorthosis Famagusta BO3
18:00 TENSTAR vs NOM eSports BO3
21:00 TBD vs TBD BO3

Wszystkie mecze wraz z polskim komentarzem obejrzeć będzie można na Twitchu oraz YouTube.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Mistrz PFS - stachulec

Piotr Stachulec mistrzem czwartego sezonu Polish F1 Series

Zakończony przed kilkoma dniami czwarty sezon Polish F1 Series był największym dotychczasowym przedsięwzięciem tej organizacji. Zrobienie finałów lano...