STS
Wondro, Goskilla, Ultraliga sezon 8
Wykorzystano materiały należące do i udostępnione przez Frenzy

Goskilla w pogoni za czołówką. Przed nami 6. kolejka Ultraligi

Przed nami szósta kolejka w Ultralidze! W polsko-bałtyckiej lidze AGO ROGUE nadal nie znalazło godnego siebie przeciwnika. Już dzisiaj Zero Tenacity spróbuje dogonić Illuminar Gaming w klasyfikacji, a reszta pojedynków będzie się toczyć o lokaty w środku tabeli.

Przepychanki w dolnych częściach tabeli

Wspomniana już akademia Łotrzyków otworzy dzisiejsze rozgrywki w starciu z Forsaken. Czy ktoś wierzy, że Kamil „LeQu” Rosik i spółka są w stanie zaskoczyć niekwestionowanego lidera? Raczej nie. Dla AGO ROGUE to powinien być kolejny łatwy punkt i jeszcze pewniejsza przewaga nad resztą stawki. Zobaczymy jednak, jak to będzie wyglądało w rzeczywistości już o godzinie 17:00.

Następnie Iron Wolves zmierzy się z Komil & Friends. Faworytem będą raczej Żelazne Wilki, które obecnie znajdują się na czwartym miejscu. KNF z kolei musi zacząć wygrywać, jeśli chce dostać się jeszcze do play-offów. Czas ucieka, a dzisiejszy przeciwnik powinien być w zasięgu tego zespołu.

Zaraz potem Illuminar Gaming stawi czoło Teamowi ESCA Gaming. Tutaj bez dwóch zdań formacja spod szyldu Oka jest silniejszą ekipą. Jak na razie oddała ona dwa oczka, w tym raz przeciwko samemu AGO ROGUE. ESCA znajduje się w dolnej części klasyfikacji i jeśli przegra to spotkanie, będzie miała bardzo trudną drogę do awansu.

Goskilla w pogoni za czołówką

Później devils.one stanie naprzeciw Gentlemen’s Gaming. Diabły podobnie jak KNF oraz ESCA mają obecnie zaledwie trzy punkty. Gorzej w całej lidze stoi tylko jeden zespół i… są to właśnie Dżentelmeni. Jeśli uda im się wygrać ten mecz, będzie to bardzo ważny krok w kierunku odczarowania tabeli. Porażka nie wróży im natomiast dobrze.

Na sam koniec zostanie nam pojedynek pomiędzy Zero Tenacity oraz Goskillą. Będzie to z pewnością najciekawsze starcie tego dnia, ponieważ obie formacje przepychają się obecnie w górnych partiach tabeli. Z10 posiada obecnie dwa oczka więcej od Goryli, dlatego te będą dodatkowo zmotywowane, żeby zaskoczyć rywala. Dla serbskiej organizacji może być to cenne zwycięstwo, które pozwoli jej utrzymać się w najlepszej trójce.

Harmonogram wszystkich dzisiejszych meczów Ultraligi:

5 lipca
17:00 AGO ROGUE vs Forsaken BO1
18:00 Iron Wolves vs Komil & Friends BO1
19:00 Illuminar Gaming vs Team ESCA Gaming BO1
20:00 devils.one vs Gentlemen’s Gaming BO1
21:00 Zero Tenacity vs Goskilla BO1

Transmisję z Ultraligi znajdziecie na kanałach Polsat Games w telewizji, na Twitchu oraz w serwisie YouTube. Segment przedmeczowy rozpocznie się o godzinie 16:40, a sam pierwszy pojedynek 20 minut później. Po więcej informacji dotyczących tej edycji czołowych rozgrywek League of Legends w Polsce i krajach bałtyckich zapraszamy do naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
byali Ungentium Polska Liga Esportowa

Ogromny awans Ungentium w rankingu HLTV. Zespół byaliego czwartą ekipą w Polsce

byali i spółka mocno w górę! W trakcie minionych siedmiu dni Paweł "byali" Bieliński i spółka rozegrali siedem ujętych przez HLTV spotkań i zwyciężyl...