STS
Baybror, Goskilla, Ultraliga
Wykorzystano materiały należące do i udostępnione przez Frenzy

Goskilla wraca na dobre tory. Goryle zmiażdżyły Komil & Friends w Ultralidze

W przedostatnim starciu dzisiejszego dnia Ultraligi przyszło nam obejrzeć zmagania pomiędzy Goskillą a Komil & Friends. Goryle po dwóch porażkach z rzędu odnalazły swój rytm i w tej potyczce były nie do zwyciężenia. W efekcie na koncie GSK ląduje szósty punkt, a KNF musi zadowolić się jedynie wczorajszą wygraną.

Goskilla 1:0 Komil & Friends
Wondro
Gnar
Jaqen
Malphite
WRDN
Wukong
Witek
Xin Zhao
Phlaty
Seraphine
Ribu
Swain
Baybror
Twitch
mumek
Zeri
Cospect
Nautilus
Zimba
Yuumi

Początek spotkania został przerwany przez problemy techniczne, lecz po kilku minutach wróciliśmy do gry. We wczesnym etapie rozgrywki nie widzieliśmy zbyt wiele agresji, co poskutkowało brakiem zabójstw. Pierwsze z nich pojawiło się w ósmej minucie, kiedy to Lukas „WRDN” Lenikas i jego koledzy przygotowali zasadzkę na przeciwników. To rozkręciło nieco obie formacje, które zaczęły częściej wchodzić ze sobą w szranki. Szczególnie pewny siebie był Mateusz „Jaqen” Góral, który pokusił się nawet o solowe zabójstwo na górze. Przewaga na tej alejce niewiele natomiast dawała KNF, bowiem to Goryle wysunęły się na prowadzenie w złocie.

Przedstawicielom litewskiej organizacji udało się do tego dołożyć jeszcze trzy smoki i pierwszą cegłę. Im dalej w las, tym bardziej wybrzmiewała różnica w funduszach, gdyż WRDN i jego kompani zaczęli również wygrywać w walkach. Po nich za każdym razem udało się też zburzyć kolejną wieżę, czy przejąć ważny obiekt na mapie. Kres Przyjaciół Komila był zatem coraz bliższy. Do zakończenia rozgrywki wystarczyła natomiast bójka o czwartego smoka, która wydarzyła się na moment przed jego pojawieniem. Wówczas zagraniczni gracze popisali się nie lada umiejętnościami, unicestwiając wrogi skład i dopisując do swojego dorobku nie tylko duszę, ale też wzmocnienie Barona. Gwoździem do trumny okazała się być desperacka bijatyka w czerwonej bazie, gdzie po raz kolejny cały skład KNF upadł, a GSK zakończyło mecz.

Za moment rozpocznie się ostatnie starcie tego tygodnia Ultraligi. Iron Wolves zmierzy się z Teamem ESCA Gaming. Transmisję będzie można śledzić na kanałach Polsat Games na Twitchu, Youtube oraz w telewizji. Po więcej informacji dotyczących ósmego sezonu Ultraligi zapraszamy do naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Mystiques, Forsaken, Ultraliga sezon 8

Forsaken z niespodzianką. Ekipa Mystiquesa wygrywa z IHG w Ultralidze

Forsaken 1:0 Illuminar Gaming LeQu Gnar Tracyn Irelia Diagu Volibear adi11 Nidalee Warszi Swain...