Illuminar Gaming 8 : 16
(Mirage)
SKADE

Lepiej w dzisiejszy mecz weszli goście z zagranicy, którzy okazali się lepsi w strzelaniu z pistoletów. Niemniej nie dało im to oczekiwanej przewagi, bo Illuminar szybko odpowiedziało i po pięciu rundach prowadziło nawet 3:2! Niestety były to jedne z ostatnich chwil, gdy polscy kibice mieli jeszcze powody do radości. W kolejnych minutach bułgarska piątka powróciła na zwycięską ścieżkę i dzięki temu tuż przed przerwą zapewniło sobie spokojną przewagę wynoszącą pięć oczek.

Ale to nie był jeszcze koniec, bo przecież Polacy mieli spędzić drugą połowę po stronie broniącej, czyli tej teoretycznie łatwiejszej. Dawało to nadzieję na szybkie odrobienie strat. Problem w tym, że ponownie to SKADE zgarnęło pistoletówkę i nie pozwoliło IHG na stworzenie odpowiedniej sytuacji finansowej. Zamiast tego to Bułgarzy kontrolowali przebieg wydarzeń na serwerze i nie będzie przesadą stwierdzenie, że ich triumf ani przez moment nie był zagrożony. Ostatecznie zespół z południa Europy zatriumfował gładkim 16:8, tym samym zrzucając naszych rodaków do dolnej drabinki.


Już o godzinie 18:00 Illuminar Gaming ponownie przystąpi do gry. Wówczas Polacy w pierwszej rundzie drabinki przegranych podejmą Endpoint CeX lub też Sinners Esports. Spotkanie to wraz z polskim komentarzem obejrzeć będzie można pod tym adresem.