STS
fot. StarLadder

allu na dobre wraca do gry. Zespół doświadczonego Fina znalazł organizację

Po dłuższym okresie Aleksi „allu” Jalli na dobre wraca do teamowej gry. Doświadczony Fin i jego koledzy, którzy ostatnio występowali jako team temp, znaleźli bowiem organizację. Ów organizacją okazało się JANO Esports, które dotychczas znane było jako AHJO Esports, ale teraz przeszło rebranding.

allu, Twista i cała reszta

Ostatnim pracodawcą allu było ENCE, którego skład 30-latek opuścił jeszcze w maju 2021 roku. Później mogliśmy go jeszcze oglądać w barwach Complexity Gaming, gdzie przez chwilę pełnił rolę zmiennika, ale to byłoby na tyle. Tak więc w JANO Jalli będzie mógł przypomnieć sobie smak gry pod czyjąś banderą, a jako trener wspomoże go w tym stary znajomy z czasów Ośmiornic, Slaava „Twista” Räsänen. Ponadto w ekipie znaleźli się również związani do niedawna z HAVU Gaming Lasse „ZOREE” Uronen i Olli „sLowi” Pitkänen oraz Tony „arvid” Niemelä, były gracz SJ. Ostatni fotel zajął zaś zaledwie 17-letni Otto „ottob” Virtanen. Co ciekawe, swój lanowy debiut allu i spółka zaliczą już dziś podczas Assembly Summer 2022 w Helsinkach.

Dla nas znalezienie organizacji dla tego zespołu to naprawdę duża sprawa. JANO zapewni nam odpowiednie zaplecze i wsparcie, co jest niezbędne, by optymalnie się rozwijać. Nie mogę się doczekać wyzwań, a także potencjalnych sukcesów, które pojawią się nadchodzącej jesieni – zapewnił allu. – Co oczywiste, na turniej jedziemy w dobrych nastrojach. Kiedy przez długi czas nie grało się na lanie, to wielką rzeczą jest fakt, iż można ze swoją drużyną zrobić to ponownie i to mierząc się z innymi Finami. Przy tym wszystkim widzimy też, dokąd zmierza nasz zespół. Chcemy zobaczyć taką samą grę, jaką widzieliśmy podczas treningów. Jeżeli uda nam się osiągnąć ten poziom, to będziemy mogli być zadowoleni – stwierdził z kolei Twista.

Skład JANO Esports prezentuje się następująco:

Aleksi „allu” Jalli
Lasse „ZOREE” Uronen
Tony „arvid” Niemelä
Olli „sLowi” Pitkänen
Otto „ottob” Virtanen
Slaava „Twista” Räsänen (trener)
Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Abed, EG

Start ostatniej imprezy przed Internationalem – PGL Arlington Major 2022

Format Majora trudny tak, jak zdobycie wizy do USA Format Arlington Majora wygląda tak samo, jak ten ze Sztokholmu, z niewielkimi różnicami pod wzglę...