STS
kuben Apeks
fot. Apeks

kuben wraca do pracy! Polak obejmuje stery w Apeks

Po kilku miesiącach na bezrobociu Jakub „kuben” Gurczyński powraca! Były szkoleniowiec Virtus.pro oraz członek legendarnej Złotej Piątki postanowił przy tym kontynuować swoją karierę poza granicami naszego kraju i dziś oficjalnie objął stery zespołu reprezentującego norweską organizację Apeks.

kuben kontynuuje pracę za granicą

Od samego początku chcę skupić się na tym, by jak najlepiej poznać wszystkich graczy i członków sztabu. Apeks to zdecydowanie zespół, którego pełny potencjał nie został jeszcze uwolniony. Wiem, że włodarze oczekują więcej dyscypliny i porządku, a ja gwarantuję, że wprowadzę to do składu. To pasuje to mojej wizji i standardów etyki pracy, rozwoju i budowy całej kultury drużyny – zapewnił Gurczyński w oficjalnym oświadczeniu. – Moim głównym celem jest stworzenie i utrzymanie fundamentów, które okażą się trwałe i pomogą w szybszym osiągnięciu celów. Oczywiście awans na Majora to długofalowy cel każdej drużyny, ale wierzę, że z takim połączeniem utalentowanych i doświadczonych graczy, a także pomocnego zarządu uda nam się to osiągnąć szybciej niż wszyscy się spodziewają – dodał.

Co ciekawe, w Apeks pozostał dotychczasowy trener ekipy, Pål „⁠Polly⁠” Kammen, który pełnić będzie rolę asystenta kubena. Przed Norwegiem i Polakiem jednak niełatwe zadanie, bo do startu eliminacji do Regional Major Rankings pozostało już tylko półtora tygodnia, a tymczasem w składzie brakuje dwóch zawodników. Wszak od połowy lipca na ławce rezerwowych znajdują się Asger „⁠AcilioN⁠” Larsen oraz Hugo „⁠chawzyyy⁠” Günther, a ich następców nadal nie poznaliśmy. Jeżeli jednak wierzyć organizacji, to nazwiska nowych nabytków ujawnione zostaną już wkrótce. A to oznacza, że po średnio udanych epizodach w Teamie Envy oraz MAD Lions Gurczyński będzie mógł po raz trzeci podjąć próbę budowy konkurencyjnego zespołu.

W tej sytuacji skład Apeks prezentuje się następująco:

Tim „⁠nawwk⁠” Jonasson
Joakim „⁠jkaem⁠” Myrbostad
Martin „⁠STYKO⁠” Styk
Jakub „kuben” Gurczyński (trener)
Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
baddyG_ballista

baddyG walczy o trofeum VRL Finals. Czy FUT zaskoczy Vitality?

baddyG znowu walczy o mistrzostwo Turecka ekipa okazała się chyba największym zaskoczeniem tego turnieju. Najpierw zajęła pierwszą lokatę w swojej gr...