STS
MOLSI
fot. Entropiq

MOLSI nadal w grze! Polak kończy marzenia Guild o VALORANT Champions 2022

Michał „MOLSI” Łącki wraz z OG LDN UTD wciąż walczy o uczestnictwo w VALORANT Champions 2022. Tym razem ekipa Polaka podejmowała Guild Esports i trzeba przyznać, że obie drużyny stawiły się na serwerze solidnie przygotowane. W nerwowych końcówkach nasz rodak wraz z kolegami okazali się lepsi i utrzymali swoje szanse na awans na mistrzostwa świata.

OG LDN UTD 2 : 0 Guild Esports
Breeze 19:17 Haven 13:10  Icebox

Pierwsza mapa rozpoczęła się dość niepozornie. Najpierw Guild zdołało wygrać dwie pierwsze rundy, ale wkrótce potem OG przejęło inicjatywę i bardzo szybko pokazało, co potrafi. Po zmianie stron mieliśmy wynik 8:4 dla ekipy z Polakiem na pokładzie. I początek drugiej połowy nie wskazywał na to, żeby miało dojść do zaskoczenia. A jednak! Zawodnicy organizacji Davida Beckhama podnieśli się i zdołali doprowadzić do dogrywki. Ta trwała aż dwanaście rund, ale ostatecznie to OG zgarnęło zwycięstwo. Duża zasługa była w tym właśnie naszego rodaka!

Haven było jeszcze bardziej wyrównane od samego początku. Znowu to Saif „Sayf” Jibraeel i spółka rozpoczęli lepiej, ale OG LDN UTD nie odstawało na krok. W pierwszej połowie obie ekipy wymieniały się nieustannie ciosami, a ta zakończyła się z rezultatem 7:5. Co prawda uczestnicy ostatniego Masters zdołali potem znowu wyjść na prowadzenie, ale nie na długo. Czekała nas kolejna nerwowa końcówka. Ekipa Molsiego znowu okazała się w niej lepsza i utrzymała się przy życiu.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Phoenix VALORANT

Organizacje partnerskie w VALORANCIE otrzymają od Riotu liczone w milionach stypendium?

Stypendium od Riotu? Franczyza to coś, co obowiązuje już m.in. w Overwatch League, Call of Duty League czy też ligach League of Legends w Europie i A...