"Hyper udowodnił, że na grze zna się jak nikt inny"

Hyper ma za sobą bogatą zawodniczą karierę, w której trakcie reprezentował m.in. Team Kinguin, eBettle oraz Vexed Gaming – z tymi dwiema ostatnimi organizacjami zagrał nawet na Majorach w Kolonii oraz Klużu-Napoce. Do Izako Boars trafił zaś w październiku 2018 roku i doprowadził ekipę tę do kilku krajowych sukcesów. Popularne Dziki pod jego wodzą zdobyły m.in. wicemistrzostwo siódmego sezonu Polskiej Ligi Esportowej, a w ubiegłym roku wzniosły w górę Superpuchar PLE. Ponadto podopieczni Wolnego po raz pierwszy w historii organizacji awansowali do ESEA Premier, czyli na drugi poziom rozgrywkowy, gdzie w sumie spędzili trzy sezony.

Hyper był z nami od października 2018 roku. Przez cały ten czas przeżyliśmy wiele pięknych chwil na lanach i online. Udowodnił, że na grze zna się jak nikt inny i jak bardzo kocha CS:GO. Dziękujemy, Bartosz, że budowałeś z nami Izako Boars przez ostatnie cztery lata. Dla nas zawsze już będziesz Dzikiem. Powodzenia w kolejnym wyzwaniu, które na Ciebie czeka! Będziemy kibicowali – możemy wyczytać w komunikacie opublikowanym przez włodarzy IB. W tym miejscu warto przypomnieć, iż to pod kierownictwem 32-latka przeprowadzono obserwacje, które pozwoliły Dzikom Izaka znaleźć oddanych później do akademii MOUZ Huberta "szejna" Światłego oraz Kamila "siuhego" Szkaradka.

Kolejny przystanek – Illuminar?

Co więc dalej z Hyperem? Wygląda na to, że nie pozostanie on bezrobotny zbyt długo, bo już teraz pojawiają się doniesienia na temat kolejny kroków w jego karierze. Jak bowiem twierdzi profil "Leaki polskiego podwórka cs:go" na Twitterze, Wolny miałby w najbliższym czasie rozpocząć współpracę z Illuminar Gaming, gdzie powierzono by mu odpowiedzialność za wyniki zupełnie nowego składu. W tym mieliby znaleźć się m.in. Piotr "morelz" Taterka, Konrad "EXUS" Jeńczeń, Paweł "reatz" Jańczak oraz Mateusz "TOAO" Zawistowski, z którymi Hyper współpracował już w przeszłości w czasach PRIDE oraz Izako Boars. Ostatni fotel zająłby natomiast Bartłomiej "masked" Trybuła.