STS
peacemaker
fot. PGL/João Ferreira

FalleN i fer bez trenera. peacemaker opuszcza Imperial

Luis „peacemaker” Tadeu podjął decyzję o opuszczeniu Imperial. Oznacza to, że legendy brazylijskiej sceny CS:GO, Gabriel „FalleN” Toledo oraz Fernando „fer” Alvarenga, pozostają bez trenera.

Co dalej z peacemakerem?

Za pośrednictwem Twittera peacemaker poinformował fanów o swojej decyzji. W swoim wpisie podziękował on zawodnikom, których przez ostatnie pół roku miał pod swoimi skrzydłami. Podziękował również zarządowi organizacji, jednocześnie informując o braku chęci przedłużenia kontraktu. Tadeu deklaruje, że jest otwarty na propozycje i poszukuje nowego trenerskiego wyzwania. Bogatszy o doświadczenie pracy z legendami świata CS:GO 34-latek poszukuje nowej ekipy, z którą mógłby współpracować.

Pod wodzą peacemakera brazylijski skład zakwalifikował się między innymi na Majora PGL w Antwerpii. Na sponsorowanym przez Valve turnieju Imperial zszokowało wszystkich – drużyna poradziła sobie zdecydowanie lepiej niż oczekiwano, a wejście do fazy pucharowej było na wyciągnięcie ręki. Na kolejnych turniejach jednak Tadeu i jego zawodnicy nie byli w stanie nawet zbliżyć się do tego wyniku. Formę spadkową Imperial potwierdzały ich wyniki. Szybki powrót do domu z Intel Exreme Masters Dallas 2022 czy z IEM Cologne 2022 przypieczętowały decyzję peacemakera. Dodatkowo FalleN, kapitan drużyny, potwierdził że odejście szkoleniowca nie będzie jedyną zmianą w składzie. Te słowa mogą wskazywać na prawdziwość ostatnich doniesień mówiących o tym, że z drużyny odejdzie również Lincoln „fnx” Lau, na którego miejsce dodany ma zostać Marcelo „chelo” Cespedes.

Jeśli plotki się potwierdzą, skład Imperial będzie wyglądał następująco:

Gabriel “FalleN” Toledo
Fernando “fer” Alvarenga
Ricardo “boltz” Prass
Vinicius “VINI” Figueiredo
Marcelo „chelo” Cespedes
Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Nertz Endpoint RMR 2022

Gracz Endpoint następcą Spinxa w ENCE?

Izraelczyk za Izraelczyka? Jak bowiem twierdzą dziennikarze BLIX.GG, w najbliższym czasie oficjalnie potwierdzony ma zostać transfer Guya "Nertza" Il...