STS
b0RUP, Copenhagen Flames
fot. Red Bull Media House / Esben Zøllner Olesen

Copenhagen Flames odsłania karty. Poznaliśmy nowych zawodników formacji

Copenhagen Flames w zupełnie nowej odsłonie! Organizacja podpisała nowych zawodników. Ponownie cały skład złożony jest z osób komunikujących się w języku duńskim.

Kolejny rozdział – Copenhagen Flames 3.0

Po znakomitym wyniku na Majorze PGL w Antwerpii nadszedł czas na zmiany. Mimo dobrych rezultatów szufla nie ominęła Płomieni. Poszczególni zawodnicy zostali wykupieni do innych organizacji, co przełożyło się na konieczność zbudowania drużyny od samych jej fundamentów. Co ciekawe, nie jest to pierwsza taka sytuacja w historii Copenhagen Flames. Podczas ostatnich dwóch lat działalności na scenie CS:GO ponad 15 zawodników organizacji zostało wykupionych przez inne drużyny. Śmiało można wysnuć więc wniosek, że zarząd ma nosa do wyszukiwania odpowiednich graczy.

Za pośrednictwem swojego profilu na Twitterze Copenhagen Flames poinformowało fanów o skompletowaniu nowego składu. Do drużyny trafił Thomas „birdfromsky” Due-Frederiksen, Johannes „b0RUP” Borup, Thomas „TMB⁠” Bundsbæk, Iulian „⁠regali” Harjău, Rasmus „raalz” Steensborg oraz trener – Benjamin „cube” Stabell. Połączenie doświadczenia ze świeżością – właśnie to według organizacji ma być przepisem na sukces. Z wymienionych wyżej zawodników, tylko obok jednego nie będzie widnieć flaga Danii. Mowa o Harjău, urodzonym w Rumunii 19-latku od wielu lat mieszkającym na terenie Danii i biegle posługującym się językiem duńskim. Czas zweryfikuje, czy nowa odsłona płomieni będzie równie mocna, jak jej poprzednia wersja.

Skład Copenhagen Flames przedstawia się następująco:

copenhagen flames Thomas „birdfromsky” Due-Frederiksen
Johannes „b0RUP” Borup
Thomas „TMB⁠” Bundsbæk
Iulian „⁠regali” Harjău
Rasmus „raalz” Steensborg
Benjamin „cube” Stabell (trener)
Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
s1mple Natus Vincere IEM Cologne 2022

NAVI bez s1mple'a na BLAST Premier Fall Groups? Zagadkowy wpis Ukraińca

Kolejna szansa nastolatka z akademii? Dość niespodziewanie te mogą dotknąć również Natus Vincere. Jak bowiem twierdzi Luís Mira z serwisu Dexerto, wi...