STS
SZPERO 9INE
fot. fb.com/szperek

9INE uciekło spod topora. Dziś ostatni dzień otwartych eliminacji do ESL MP

Już tylko cztery drużyny liczą się w grze o dwa ostatnie bilety do zamkniętych eliminacji do ESL Mistrzostw Polski Jesień 2022. Co istotne, w ów czwórce znajduje się m.in. 9INE, które wczoraj w dramatycznych okolicznościach uciekło spod topora i tym samym uniknęło blamażu.

Cztery drużyny w walce o dwa miejsca

Grzegorz „SZPERO” Dziamałek i jego koledzy zmagania rozpoczęli od dwóch łatwych pojedynków, szybko rozprawiając się z 2115gang oraz HORRENDOUS. Niemniej już w czwartej rundzie zawodnicy szwedzkiej organizacji trafili na Kolegów z ławki, czyli miks m.in. Janusza „Snaxa” Pogorzelskiego, Olka „hadesa” Miśkiewicza i Patryka „ponczka” Witesa. I to właśnie naszpikowana znanymi nickami ekipa bez organizacji bardzo długo dominowała i w pewnym momencie prowadziła już 13:5! Wówczas wydawało się, że 9INE po raz kolejny będzie musiało przełknąć gorzką pigułkę i pogodzić się z brakiem gry w ESL MP. Na swoje szczęście jednak podopieczni Piotra „nawrota” Nawrockiego znaleźli w sobie dostatecznie dużo sił, by ruszyć po comeback, doprowadzić do dogrywki i w niej przechylić szalę na swoją stronę wynikiem 19:16.

Dzięki temu już dziś ekipa SZPERA w decydującym meczu podejmie parufki, czyli drużynę jednej z gwiazd Emeritos Banditos, Pawła „saja” Pawelczaka. W drugiej parze zobaczymy natomiast Last Rites Gaming. Organizacja ta po dłuższej przerwie powróciła do polskiego CS:GO i zaangażowała byłych graczy Creative AVEZ. Przed tymi jednak trudne zadanie, bo ich ostatnim rywalem w otwartych eliminacjach będą BYNIE. Pod tą enigmatyczną nazwą kryje się skład złożony z takich zawodników, jak Roland „ultimate” Tomkowiak, Dominik „fanatyk” Barkiet czy też Dominik „Murlok” Balawender, mówimy tutaj więc o rozpoznawalnych na naszej scenie nazwiskach, które z chęcią przypomną o sobie kibicom.

Niedzielny harmonogram eliminacji do ESL Mistrzostw Polski:

14 sierpnia
TBA parufki vs 9INE BO3
TBA Last Rites Gaming vs BYNIE BO3

Ostatecznie po awans do zamkniętych eliminacji do ESL Mistrzostw Polski Jesień 2022 sięgną dwie najlepsze drużyny.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Sprawdzamy, ile trzeba wydać, żeby dostać porządny dysk

Za co odpowiada dysk twardy? Dysk twardy odpowiada za przechowywanie danych. Bez nich niemożliwe jest działanie systemu operacyjnego. Na rynku znaleź...