STS
MAD DOG'S PACT CS:GO 2022
fot. MAD DOG'S PACT

PACT odkrywa karty i prezentuje trzy nowe nabytki

W ostatnich tygodniach MAD DOG’S PACT pożegnał aż trzech zawodników CS:GO oraz trenera. Brakowało jednak informacji na temat nowych nabytków i dopiero dziś rodzima organizacja uchyliła rąbka tajemnicy. Co więcej, od razu zaprezentowała ona aż trzy nowe nabytki!

Nowy kształt PACTU

Tak więc do drużyny dołączył m.in. Łukasz „azizz” Kałkowski, który w przeszłości występował w HONORIS oraz akademii AGO Esports, a ostatnio mogliśmy go oglądać pod banderą Impression. Gdy jednak ta ostatnia formacja związała się z PGE Turowem Zgorzelec, 24-latek nie podążył wraz ze swoimi kolegami i dziś wiemy już, gdzie będzie kontynuować swoją karierę. Ponadto jedno z wolnych miejsc przejął Maciej „Bielany” Biliński. Co ciekawe, dla niego jest to powrót do PACTU, z którym był już kiedyś związany. Była to jednak zaskakująco krótka przygoda, bo trwała zaledwie miesiąc i zakończyła się szybkim odejściem do Teamu ESCA Gaming. Nie da się ukryć, że teraz obie strony z pewnością liczą, że uda im się związać na dłużej. Niemniej najciekawszy jest przypadek ostatniego nowego gracza.

Tym okazał się Sebastian „fr3nd” Kuśmierz, który niedawno został przesunięty na ławkę rezerwowych HONORIS. Bardzo szybko zaczęto go zresztą łączyć z przenosinami do PACTU i chociaż te doszły do skutku, to nie ma tutaj mowy o stałym angażu. Zamiast tego 20-letni snajper został wypożyczony, a przy całej transakcji miał pomagać znany w środowisku Maciej Cypryjanski z agencji StormMedia. Tak czy inaczej, oficjalny debiut nowego składu nastąpi już jutro przy okazji pierwszych otwartych eliminacji do Intel Extreme Masters Rio 2022. Niewykluczone też, że ekipę oglądać będziemy w fazie grupowej ESL Mistrzostw Polski, aczkolwiek w tym wypadku brak jeszcze oficjalnego potwierdzenia ze strony organizatorów.

Skład MAD DOG’S PACT prezentuje się następująco:

Dawid „lunAtic” Cieślak
Bartosz „bnox” Niebisz
Sebastian „fr3nd” Kuśmierz
Maciej „Bielany” Biliński
Łukasz „azizz” Kałkowski
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Czas wyłonić mistrzów V4 Masters, w grze nadal m.in. Invicta

Trzy ekipy zawalczą o mistrzostwo Mowa tutaj o graczach Yumisu Invicty, którzy jako jedyni pozostali jeszcze na powierzchni. Wszak Arka Gdynia eSport...