STS
fot. Polska Liga Esportowa

Polska transmisja BLAST Premier wprost ze Studia Izaka

Jesienne rozgrywki serii BLAST coraz bliżej. Już w sierpniu rozpocznie się faza grupowa będąca elementem BLAST Premier Fall. Agencja GAM3RS_X, z grupy Fantasyexpo, w której skład wchodzą również między innymi agencja WE!RE Fantasy oraz Polska Liga Esportowa, ponownie zadba o polskich fanów CS:GO, realizując polskojęzyczną relację tych wydarzeń. Transmisja będzie realizowana z nowo powstałego studia Piotra „izaka” Skowyrskiego.

Profesjonalna scena CS:GO powoli wybudza się z letargu. Już 19 sierpnia wystartuje cykl turniejowy BLAST Premier, wydarzenia otwierającego sezon jesienny. Zapoczątkują go rozgrywki grupowe, w których zobaczymy wszystkie drużyny partnerskie ligi. Podział grup prezentuje się następująco:

Grupa A

Grupa B

Grupa C

Astralis Complexity Gaming BIG
Ninjas in Pyjamas G2 Esports Evil Geniuses
OG Team Liquid FaZe Clan
Team Vitality Natus Vincere Heroic

Kolejny sezon z rzędu w stawce znajdziemy polski akcent. W turnieju zagra Maciej „F1KU” Miklas, który w pierwszej połowie bieżącego roku wyfrunął z gniazda AGO na międzynarodowe wody i dołączył do ekipy OG. OG nie będzie jedyną formacją, która po raz pierwszy sprawdzi swój nowy skład. W czasie przerwy dla graczy nie próżnowali również właściciele takich marek jak Heroic, Team Vitality czy G2 Esports. Będzie to dla nich świetny sprawdzian dotyczący ruchów transferowych.

Faza grupowa odbędzie się w dniach 19-28 sierpnia. Sześć najlepszych zespołów awansuje do jesiennych finałów, zaś pozostałe otrzymają drugą szansę na awans w turnieju BLAST Premier Fall Showdown, który zaplanowany jest w dniach 19-23 października. Wszyscy uczestnicy otrzymają punkty, które mogą im zapewnić miejsce w finałach rocznych z pulą nagród równą $1.000.000.

Transmisja BLAST Premier w języku polskim dostępna będzie w serwisie Twitch na kanale twitch.tv/izakooo. Wśród komentatorów, oprócz Izaka pojawią się również Łukasz „Hermes” Pożyczek, Jakub „Swelder” Grzegorski, Dominik „Domek” Nowakowski, Olaf „Szeregowy” Ostrowski oraz Michał „MostoW” Mostowiec. Transmisje wspierać będą takie marki jak Displate, producent jedynych w swoim rodzaju, oficjalnie licencjonowanych metalowych plakatów dla graczy i nie tylko, WK Dzik, który podobnie jak podczas transmisji PGL Major Antwerp 2022 zadba o liczne niespodzianki na streamach oraz marka Predator wraz z Media Expert, które przygotowało specjalne rabaty na komputery Predator Orion 3000 dla widzów polskiej transmisji BLAST. Komputery Predator to przede wszystkim wydajność w kompaktowej obudowie. Wewnątrz kompaktowej, a przy tym pojemnej obudowy modelu Orion 3000 kryje się bestia, czyli niewielki, zaawansowany komputer PC z gotowym na każde wyzwanie procesorem Intel® Core™ dwunastej generacji.

Projekt BLAST realizowany będzie wprost z nowo powstałego Studia Izaka. Najpopularniejszy komentator CS:GO w Polsce dziś ogłosił swój nowy projekt w postaci komentatorskiego studia na warszawskiej Sadybie, którego serce będą stanowić komputery marki Predator. Dzięki temu gwiazda polskiego Counter-Strike’a będzie mogła częściej pojawiać się na esportowych transmisjach, spełniając oczekiwania swoich widzów. Więcej możecie dowiedzieć się z poniższego filmu:

 

NIESPODZIANKA 😀

Opublikowany przez Piotr ‚izak’ Skowyrski Środa, 17 sierpnia 2022

Studio powstało dzięki współpracy Piotra Skowyrskiego z agencją GAM3RS_X oraz WE!RE Fantasy, która go reprezentuje i wspiera w jego karierze.

Źródło: informacja prasowa

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
SZPERO 9INE

Rozlosowano drabinkę zamkniętych eliminacji do ESL MP

Na kogo trafiły IG, AGO, HONORIS i LODIS? Tak więc w etapie zamkniętym zobaczymy m.in. AGO Esports, chociaż nie wiadomo jeszcze, w jakim konkretnie s...