STS
warzone, warzone sezon 5
fot. Activision

Co nowego przyniesie sezon piąty Call of Duty: Warzone?

Dziś twórcy opublikowali pierwsze informacje związane z tym, czego będziemy mogli spodziewać się w piątym sezonie Call of Duty: Warzone. Nie zabraknie nowych, aczkolwiek dobrze znanych fanom serii operatorów, a dodatkowo w grze pojawi się aż pięć niedostępnych wcześniej broni.

Powrót złoczyńców

Sezon piąty Call of Duty: Warzone utrzymany będzie w klimacie znanych złoczyńców. Już na jego starcie gracze będą mogli zakupić zestawy, w skład których będą wchodzili Raul Menendez, antagonista CoD: Black Ops II oraz Khaled Al-Asad znany z CoD 4: Modern Warfare. Nieco później natomiast pojawią się He „Seraph” Zhen-Zhen z CoD: Black Ops III i Gabriel Rorke z CoD: Ghosts.

Jeśli natomiast chodzi o mapy, to największych zmian możemy doczekać się na Calderze. Na Peaku pojawi się lawa, natomiast polegli gracze trafią do całkowicie nowego gułagu. Co więcej, zarówno pacyficzna wyspa jak i Rebirth Island doczekają się kolejnych zmian w oświetleniu. W grze pojawi się też kilka nowych elementów wyposażenia: Doomsday Station, Supply Box UAV, Personal Supply Box i Rage Serum.

Nowy tryb i bronie

W Warzone możemy spodziewać się nowego trybu, Operation: Last Call, który oparty będzie na dobrze znanych graczom zasadach Search & Destroy. Co więcej, na sezon 5 zaplanowane jest aż pięć broni, w tym dwie w karnecie bojowym. Są nimi efektywne na dalekim dystansie EX1 i mobilny pistolet maszynowy RA 225. Później do gry dodane zostaną Rewolwer Valois oraz karabiny szturmowe BP50 i Lienna 57.

Sezon piąty Call of Duty: Warzone rozpocznie się 24 sierpnia. Prawdopodobnie jest to ostatni sezon strzelanki, gdyż na 28 października zaplanowana jest premiera Call of Duty: Modern Warfare II, a zgodnie z przeciekami niespełna trzy tygodnie później otrzymamy drugą część gry battle royale, czyli Warzone 2. Więcej informacji dotyczących nadchodzących zmian znajdziecie na blogu Call of Duty.

 

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Riot podejmuje kroki w sprawie zewnętrznych aplikacji wspomagających w LoL-u

Koniec wspomagania! Jak celnie stwierdził Riot, korzystanie z takowych aplikacji negatywnie wpływa na zrównoważenie współzawodnictwa w League of Lege...