AGO ROGUE odpada z jednym punktem na koncie

Wczorajsze mecze miały spory potencjał z perspektywy rodzimej sceny. RGO miało szansę obronić honor Ultraligi i wejść do play-offów European Masters. W pierwszym wtorkowym meczu Damian "Lucker" Konefał polegli w walce z X7 Esports. Był moment, w którym ekipa z Polakami na pokładzie mogła powrócić do gry i odwrócić zupełnie losy grupy. X7 zapędziło się i straciło wzmocnienie Starszego Smoka. AGO ROGUE nadużyło jednak gościnności rywali w bazie i zaraz potem zostało w dużej części usunięte z mapy. Po tej porażce szanse na dalszą rywalizację w tym wydarzeniu były już tylko matematyczne.

Następna gra przekreśliła już jednak jakiekolwiek nadzieje. Reprezentacja Ulrtaligi przegrała bowiem z najsłabszą formacją w swoim zbiorze. Anorthosis Famagusta wraz z Kacprem "Daglasem" Dagielem zdołała zwyciężyć w tym boju i był to jedyny punkt na jej koncie. Od tego momentu byliśmy już pewni, że z grupy awansuje X7 oraz LDLC OL. W tym samym czasie, kiedy RGO oddawało swoje gry, wyżej wspomniane ekipy kolekcjonowały kolejne ocza. Na sam koniec dnia zostało nam oglądać pojedynek pomiędzy francuską formacją oraz naszymi rodakami. Charakterystycznie dla siebie na tym turnieju AGO ROGUE walczyło dzielnie aż do momentu, kiedy straciło zupełnie kontrolę nad spotkaniem i w 29. minucie po raz ostatni oglądało eksplozję swojego Nexusa.

Wyniki wczorajszych spotkań na European Masters:

6 września
17:00 LDLC OL 1:0 Anorthosis Famagusta BO1
18:00 AGO ROGUE AGO ROGUE 0:1 X7 Esports BO1
19:00 AGO ROGUE AGO ROGUE 0:1 Anorthosis Famagusta BO1
20:00 X7 Esports 0:1 LDLC OL BO1
21:00 Anorthosis Famagusta 0:1 X7 Esports BO1
22:00 LDLC OL 1:0 AGO ROGUE AGO ROGUE BO1

Już dzisiaj kolejne emocje związane z europejskim wydarzeniem. Polskojęzyczna transmisja z European Masters 2022 Summer będzie dostępna na kanałach Polsat Games na YouTube oraz Twitchu. Anglojęzyczną transmisję oglądać będzie można na kanale EU Masters. Pełny harmonogram i więcej informacji dotyczących tej edycji turnieju znajdziecie w naszej relacji tekstowej, do której przejdziecie po kliknięciu poniższego baneru: