Call of Duty: Next wyjawi tajemnice

Niestety na temat Call of Duty: Warzone Mobile nie ma jeszcze zbyt wielu informacji. Wiemy jednak, kiedy możemy się ich spodziewać! Jak ogłosili twórcy, pierwsze konkrety związane z mobilną strzelanką ukażą się podczas eventu Call of Duty: Next, który odbędzie się już 15 września.

To samo wydarzenie rzuci światło na Call of Duty: Modern Warfare II oraz Call of Duty: Warzone 2, które mają mieć premierę odpowiednio w październiku oraz listopadzie tego roku. Transmisję będzie można śledzić na mediach społecznościowych Call of Duty: Twitchu, YouTube, Facebooku oraz Twitterze.

Powrót Werdańska?

Po zobaczeniu zaledwie kilkusekundowej zapowiedzi Call of Duty: Warzone Mobile wiele osób twierdzi, że nadszedł czas na powrót starej mapy z Warzone'a, czyli Werdańska. Powód jest bardzo prosty – filmik przedstawia intro, które rozpoczynało każde starcie w pokomunistycznym mieście i jego okolicach. Dodatkowo jakiś czas temu jeden z deweloperów potwierdził, że gracze będą mieli jeszcze szansę na walkę w Werdańsku. Tak więc mógł wtedy mieć na myśli właśnie grę mobilną.