pasha na murawie Stadionu Narodowego

Sportu i esportu Papito nie odmawia. W piątek o 17:30 pierwszy raz w życiu zasmakuję murawy PGE Narodowy w meczu przyjaciół i Piłkarskiej Kadry Olimpijczyków – ogłosił w swoim stylu sam 34-latek. Jednocześnie były gracz Virtus.pro pochwalił się w mediach społecznościowych pismem informującym go o powołaniu na wspomniany przez niego wyjątkowy mecz towarzyski. Co ciekawe, pod wiadomością przesłaną przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej podpisał się sam Cezary Kulesza, który na co dzień pełni funkcję prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej. W tym wypadku wystąpił on jednak jako selekcjoner Reprezentacji Przyjaciół, której członkiem będzie również sam pasha.

Piłkarskie legendy uświetnią obchody

Samo spotkanie odbędzie się w ramach eventu o nazwie Święto Piłki Nożnej 2022. Jego celem z jednej strony jest uświetnienie obchodów dziesięciolecia Stadionu Narodowego, a z drugiej upamiętnienie zdobycia przez Polskę złotego medalu olimpijskiego w Monachium w 1972 roku oraz srebrnego w Barcelonie w 1992 roku. I to właśnie zawodnicy, którzy sięgali po wspomniane krążki, tworzyć będą piłkarską kadrę olimpijczyków, którzy podejmą drużynę przyjaciół z Jarząbkowskim w składzie. Co ważne, za komentarz odpowiedzialny będzie legendarny Dariusz Szpakowski. Niemniej nie będzie to jedyny tego dnia pojedynek, bo po zakończeniu pierwszego meczu rozegrane zostanie spotkanie gwiazd Polski oraz Portugalii. Jak zapewniają organizatorzy, na murawie zobaczymy "znane i cenione w świecie piłkarskim nazwiska".

– Nie da się świętować jubileuszu PGE Narodowego bez akcentu sportowego. Sport jest wpisany w DNA stadionu i ludzi, którzy go tworzą – stwierdził Włodzimierz Dola, Prezes Zarządu PL.2012+, operatora PGE Narodowego. Warto dodać, że na zgromadzonych na miejscu czekać będą liczne atrakcje, odbywające się zarówno w obrębie stadionu, jak i na terenach do niego przylegających. Święto Piłki Nożnej 2022 będzie mieć miejsce 23 września, zaś bramy obiektu otwarte zostaną już o godzinie 16:00. Wszyscy, którzy chcieliby udać się na miejsce i na żywo pokibicować m.in. pashy, powinni udać się pod ten adres, bo to właśnie tam prowadzona jest sprzedaż biletów. Wejściówki można nabyć także w kasach PGE Narodowego.