STS
starxo Acend Valorant Champions
fot. Riot Games/Michał Konkol

starxo nosi się z zamiarem odejścia z Acend

Riot Games wreszcie ogłosiło listę organizacji, które jako partnerzy rywalizować będą w VALORANT Champions Tour 2023. Zabrakło na niej jednak wielu uznanych marek, nic więc dziwnego, że media społecznościowe zostały wręcz zasypane postami od graczy, którzy przed kolejnym sezonem chcieliby zmienić pracodawcę, by jednak pojawić się w cyklu VCT.

starxo może opuścić Acend

Co ciekawe, w gronie partnerów Riotu zabrakło m.in. Acend, czyli organizacji, która sięgnęła po triumf w pierwszych w historii mistrzostwach świata w VALORANCIE. A warto pamiętać, że członkiem fioletowych jest m.in. Patryk „starxo” Kopczyński. To znaczy, jest jeszcze, bo Polak potwierdził właśnie, że w związku z zaistniałą sytuacją rozpoczyna poszukiwania nowego domu. – Podczas gdy nadal pozostaję związany kontraktem, Acend zezwoliło mi na rozpatrzenie możliwości na sezon 2023. Zainteresowanych proszę o kontakt – ogłosił 21-latek za pośrednictwem Twittera. Tym samym wygląda na to, że rozpoczęta jeszcze w marcu 2021 roku przygoda polskiego strzelca z organizacją powoli dobiega końca.

Ale nie tylko Kopczyński został poniekąd zmuszony do rozważenia swojej przyszłości. W podobnej sytuacji znalazł się również Michał „MOLSI” Łącki, który ostatnio przywdziewał barwy OG LDN UTD. Były zawodnik Counter-Strike’a posiada spore doświadczenie w VALORANCIE, które zbierał w Entropiq, Teamie Finest, Giants, a ostatnio także w LDN UTD, z którym obecny był w VCT 2022. – Z uwagi na ostatnie informacje na temat nadchodzącego sezonu zezwolono mi rozpocząć rozważanie opcji na przyszły rok. Nadal jednak jestem związany umową z OG LDN UTD. Initiator/Flex. Możliwe przenosiny do innego kraju – zareklamował swoje usługi 25-letni gracz.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Star walkin hymn worlds 2022

STAR WALKIN' – oficjalna piosenka Worlds 2022

STAR WALKIN' – hymn Worlds 2022 A mowa tu o popularnym raperze i artyście popowym, którym jest Lil Nas X. Gwiazda najbardziej kojarzona jest ze swo...