Trudne boje Liquid i Movistar Riders

Najłatwiejszą przeprawę miało za sobą Cloud9. Skład z Europy Wschodniej potrzebował zaledwie dwóch map, by rozprawić się z Evil Geniuses. Spora w tym zasługa Abaya "HObbita" Khasenova oraz Vladislava "nafany'ego" Gorshkova, którzy pod względem indywidualnym prezentowali się zdecydowanie najlepiej. Komplet oczek zgarnęły również FURIA Esports i Team Liquid, ale w tym wypadku nie było już tak prosto. Brazylijczycy mieli co prawda szansę, by zamknąć pojedynek z Eternal Fire wynikiem 2:0, ale Turcy rzutem na taśmę wyrównali. I dopiero gładkie Inferno pozwoliło latynoskiej piątce wznieść ręce w geście triumfu. Z kolei Liquid stoczyło trzy naprawdę zacięte starcia z Movistar Riders i tak naprawdę tylko detale przesądziło o tym, że to TL było w tym wypadku górą.

Komplet środowych wyników ESL Pro League Season 16:

21 września

Grupa D

12:30 Cloud9 2:0 Evil Geniuses Inferno 16:12
Dust2 16:5
16:00 Eternal Fire 1:2 FURIA Esports Nuke 11:16
Vertigo 19:17
Inferno 5:16
19:30 Team Liquid 2:1 Movistar Riders Mirage 16:13
Inferno 14:16
Vertigo 16:13

Czas na kolejne boje w ESL Pro League

Dziś przed nami kolejne mecze. Wszystko zacznie się od starcia Cloud9 z Eternal Fire i w tym wypadku, co nie dziwi, to nafany i spółka uchodzić będą za faworytów. Tak jednoznaczne nie jest to w wypadku kolejne meczu. Movistar Riders zmierzy się z FURIĄ Esports i tak naprawdę tutaj każdy rezultat jest możliwy. Zresztą Hiszpanie już wczoraj udowodnili, że są niesamowicie groźnym rywalem i z pewnością będą liczyć się w walce o awans do play-offów. Liczyć się w niej chcieliby również Evil Geniuses, ale na ten moment wydaje się bardziej, że po raz kolejny mogą zakończyć zmagania na dnie grupy. No chyba, że pokuszą się o ogromną niespodziankę i zagrożą mocarnemu Teamowi Liquid

Czwartkowy harmonogram ESL Pro League Season 16:

22 września

Grupa D

12:30 Cloud9 vs Eternal Fire BO3
16:00 Movistar Riders vs FURIA Esports BO3
19:30 Team Liquid vs Evil Geniuses BO3

Wszystkie mecze wraz z polskim komentarzem obejrzeć będzie można w ESL.TV Polska. Po więcej informacji na temat ESL Pro League Season 16 zapraszamy do naszej relacji, którą można znaleźć pod tym adresem lub do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

ESL Pro League