STS
call of duty: modern warfare II
fot. Activision

Dziś rusza beta Call of Duty: Modern Warfare II na wszystkich platformach!

Jesteśmy już po pierwszym weekendzie bety Call of Duty: Modern Warfare II. Dostęp do niej był jednak nieco ograniczony – w pierwszym tygodniu jedynie gracze konsol PlayStation mogli pograć w nową strzelankę. Tym razem wersja testowa rusza pełną parą! Oprócz PS-a możecie grać również na Xboxach oraz komputerach.

Małe zmiany w rozgrywce

Minęło zaledwie kilka dni, podczas których fani mogli zagrać w betę Call of Duty: Modern Warfare II, a już teraz twórcy zapowiedzieli zmiany na drugi tydzień. Z bloga InfinityWard możemy wyczytać, że dotyczyć one będą m.in. głośności kroków, a także szybkości, z jaką operatorom przyznawane są kolejne atuty. Poza tym częściowo zmodyfikowano geometrię oraz oświetlenie, a dodatkowo naprawiono niektóre z błędów oraz exploitów. Co więcej, na oku deweloperów są kolejne elementy rozgrywki. Mowa tu m.in. o interfejsie czy możliwości ślizgania. Twórcy dostali także spory feedback w związku z nieco innym niż standardowym działaniem radaru, lecz póki co zmiany w tym aspekcie nie są w planach.

Poradniki taktyczne i nie tylko

Dodatkowo twórcy, chcąc wyjść naprzeciw graczom, opublikowali na swojej stronie poradniki. Jednym z najciekawszych z nich jest ten dotyczący strategii oraz wyposażenia. Warto wspomnieć, że MW II wprowadza całkowicie odświeżone i rozbudowane opcje rusznikarza. Jest to ukłon dla tych, którzy lubią dobrze przyjrzeć się swojemu ekwipunkowi, a także nieco przy nim pomajstrować.

Beta Modern Warfare II już za parę godzin

Wersja testowa Call of Duty: Modern Warfare II na wszystkich platformach ruszy dziś o godzinie 19:00. Aby wziąć w niej udział, należy zdobyć odpowiedni kod. Uzyskać można go m.in. kupując już teraz pełną wersję gry. Natomiast otwarta beta, do której dostęp będzie miał każdy, wystartuje w sobotę. Pełny terminarz znajdziecie tutaj.

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Caedrel Drakos LEC

Kogo usłyszymy na Worlds 2022? Znamy obsadę mistrzostw świata!

Obsada Worlds 2022 Zacznijmy od rzeczy oczywistej – ekipa odpowiadająca za oprawę Worlds będzie bardzo amerykańska. To z bardzo prostej przyczyny, te...