STS
PGE Turów Zgorzelec ESL Mistrzostwa Polski Jesień 2022
fot. ESL/Adam Łakomy

Illuminar i PGE Turów bez zwycięstwa podczas 4. kolejki ESL MP

Czwarta kolejka ESL Mistrzostw Polski Jesień 2022 oficjalnie zakończona. Dziś do boju przystąpiły formacje z grupy B, a wśród nich między innymi ThunderFlash, MAD DOG’S PACT oraz FurryFury Ungentium. Trójkę tę wymieniamy nieprzypadkowo – każda z tych formacji zanotowała dziś zwycięstwo i poprawiła swój dorobek o trzy punkty.

Illuminar wciąż nie po drodze z Ancient

Na początek dzisiejszych meczów do boju stanęły wspomniane już ThunderFlash oraz Illuminar Gaming, które po raz jeszcze spróbowało swych sił na Ancient. Podczas pierwszej kolejki IHG dwukrotnie zagrało na tej mapie i dwukrotnie przegrało, więc dziś, w myśl zasady „do trzech razy sztuka”, miało okazję zatrzeć złe wspomnienia sprzed kilku tygodni. Raz jeszcze jednak oglądaliśmy obiecującą grę w defensywie i kompletne załamanie w ataku. Najlepiej nieporadność IHG w roli terrorystów niech zobrazuje fakt, że po tej stronie ekipa Piotra „morelza” Taterki nie była w stanie ugrać ani jednej rundy! W efekcie mimo pięciu punktów straty do przerwy ostatecznie po wygraną sięgnęło TF.

PGE Turów z dwiema porażkami

Jeszcze mniej powodów do zadowolenia po czwartkowych zmaganiach może mieć jednak PGE Turów Zgorzelec. Zespół ten miał dwie okazje do powiększenia swojego dorobku punktowego, ale nie wykorzystał żadnej z nich. Najpierw musiał on uznać wyższość MAD DOG’S PACTU na Inferno, a kilkadziesiąt minut później podopieczni klubu sportowego ze Zgorzelca zostali zwyciężeni przez FurryFury Ungentium już na Duście2. Dla ekipy Dominika „GruBego” Świderskiego to tym lepsza wiadomość, bo mimo gry ze zmiennikiem udało się zapisać na koncie pierwsze punkty w ligowej tabeli – a nawet wyprzedzić PGE Turów, które po dzisiejszych meczach znajduje się dopiero na piątej lokacie w grupie B.

Wyniki wszystkich dzisiejszych meczów ESL Mistrzostw Polski:

22 września

Grupa B

19:00 Illuminar Gaming 10:16 ThunderFlash Ancient
20:15 MAD DOG’S PACT 16:12 PGE Turów Zgorzelec Inferno
21:30 PGE Turów Zgorzelec 11:16 FurryFury Ungentium Dust2

Klasyfikacja grupy B:

# Drużyna Bilans spotkań Bilans rund +/- rundy Punkty
1. PALOMA 3 – 0 – 0 – 0 48 – 30 +18 9
2. MAD DOG’S PACT 2 – 0 – 0 – 1 44 – 34 +10 6
3. ThunderFlash 2 – 0 – 0 – 1 43 – 37 +6 6
4. FurryFury Ungentium 1 – 0 – 0 – 2 34 – 43 -9 3
5. PGE Turów Zgorzelec 1 – 0 – 0 – 2 39 – 39 0 3
6. Illuminar Gaming 0 – 0 – 0 – 3 23 – 48 -25 0

Na kolejne mecze w ramach ESL MP Jesień 2022 będziemy musieli poczekać do najbliższego poniedziałku. Po więcej informacji dotyczących tej edycji ESL Mistrzostw Polski zapraszamy do naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
GruBy Ungentium ESL Mistrzostwa Polski Jesień 2022

Ungentium zgarnia pierwsze punkty w ESL MP

FurryFury Ungentium 16: 11 (Dust2) PGE Turów Zgorzelec Mecz minimalnie lepiej zaczęło Ungentium, które niemalże na styk wygrało ru...